Concentré d'Orange Verte , Eau de Toilette Concentré d'Orange Verte , Eau de Toilette

Odunsu dip notalara sahip büyük bir portakal yoğunluğunun desteklediği tazelik. Françoise Caron ... Devamını oku
2.335 TL

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

189252
 • tab description Ürün Açıklaması

  Odunsu dip notalara sahip büyük bir portakal yoğunluğunun desteklediği tazelik. Françoise Caron tarafından 1979’da yaratılan ve sabah çiğiyle ıslanmış bir funda kokusundan esinlenen ilk Eau de Cologne olan, o zamandan beri Hermès’in bir simgesi olarak kendini kabul ettiren bu koku benzersiz tazeliğiyle fark ediliyor. Turunçgil notalarının bir patlaması olarak tasarlanmış kokuda turunç kabukları ve yaprakları, limon, mandalina, nane ve frenk üzümü tomurcuğu arasında portakal baş rolü oynuyor. Eau d’orange verte arkada bıraktığı meşe yosunu ve paçuliden oluşan eşsiz bir kokuyla zarafetini ortaya koyuyor.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Temiz tene 15-20cm mesafeden uygulanır.
 • tab ingredients İçerik
  Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Citral, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Geraniol, Farnesol, Citronellol, Disodium EDTA

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • tab olfactory Koku notaları
  Portakal, Paçuli, Sedir Ağacı
 • Ürün Yorumları

Hermès’in geçmişinde 1930'lu yıllardan beri yer alan Parfüm, 1951'den itibaren bir meslek haline geldi. Bir zanaatkar ve sanatçı yaklaşımıyla yönetilen Hermès Parfümeri, bugün Christine Nagel tarafından temsil edilen özel bir parfümeridir. Özgür, cesur, çağdaş ve zarif Hermès Parfümeri bir stili, bir yaşam tarzını ve bir kişiliği yansıtır.Hermès’i keşfedin!