Un Jardin Sur le Toit, Eau de Toilette Un Jardin Sur le Toit, Eau de Toilette

Elma ağacı ve yaban otlarının buluştuğu, taze ve neşeli, bir zevk ve şenlik bahçesi. “Işıkla yıkanm ... Devamını oku
2.640 TL

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

216832
 • tab description Ürün Açıklaması

  Elma ağacı ve yaban otlarının buluştuğu, taze ve neşeli, bir zevk ve şenlik bahçesi. “Işıkla yıkanmış bir bayram bahçesi, kendi bildiğini okuyan bir bahçe.” Jean-Claude Ellena Un Jardin sur le Toit, keskin ve baharatlı bir parfüm. Bu parfüm Paris’te, kent merkezine kondurulmuş gizli bir bahçeyi anlatıyor. 24 Faubourg Saint-Honoré’de bulunan Hermès binasının damına kondurulmuş bir asma bahçe. Paris havasında bir elma ağacı, bir armut ağacı, bir manolya, yaban otları bu gevrek ve neşeli, ışıklı ve keyifli parfümü oluşturmaktadır.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Sprey
 • tab ingredients İçerik
  Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Limonene, Citronellol, BHT, Linalool, Geraniol, Evernia Prunastri (Oakmoss) Extract

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • tab olfactory Koku notaları
  Çimen, Kırmızı Elma, Armut, Gül, Manolya ve Biberiye.
 • Ürün Yorumları

Hermès’in geçmişinde 1930'lu yıllardan beri yer alan Parfüm, 1951'den itibaren bir meslek haline geldi. Bir zanaatkar ve sanatçı yaklaşımıyla yönetilen Hermès Parfümeri, bugün Christine Nagel tarafından temsil edilen özel bir parfümeridir. Özgür, cesur, çağdaş ve zarif Hermès Parfümeri bir stili, bir yaşam tarzını ve bir kişiliği yansıtır.Hermès’i keşfedin!