VETIVER PARFÜM 50ML VETIVER PARFÜM 50ML

Vetiver'in sıcak, kuru ve topraksı kokusu, güçlü ve sofistike bir karakter ortaya koyarken, rafine ... Devamını oku
600 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

537209
  • tab description Ürün Açıklaması

    Vetiver'in sıcak, kuru ve topraksı kokusu, güçlü ve sofistike bir karakter ortaya koyarken, rafine zevklere hitap eden bir klasiğe imza atar. NOTALAR: Zencefil, Kakule, Bergamot, Lavanta, Karanfil, Menekşe, Su notaları, Vetiver, Sedir ağacı, Sandal ağacı, Vanilya.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Dik tutarak püskürtün.
  • tab olfactory Koku notaları
    NOTALAR: Zencefil, Kakule, Bergamot, Lavanta, Karanfil, Menekşe, Su notaları, Vetiver, Sedir ağacı, Sandal ağacı, Vanilya.
  • Ürün Yorumları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.