ULRY EYE & FACE COLLECTION // SKIN-STRENGTHENING POWER - Yüz Bakım Seti

0 Ürün Yorumu
ULRY EYE & FACE COLLECTION // SKIN-STRENGTHENING POWER - Yüz Bakım Seti
12.685 TL (1)
Re-Nutriv Ultimate Lift Regenerating ailemizin favorilerinden oluşan ve sonsuz güzelliğin sırrına ... Devamını oku

12.685 TL (1)
YENİ

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
716507
 • tab description Ürün Açıklaması
  Bu set şunları içerir : - ULRY Eye Crème 15 ml
  - ULRY Crème 50 ml
  - ULRY Serum 5 ml

  Re-Nutriv Ultimate Lift Regenerating ailemizin favorilerinden oluşan ve sonsuz güzelliğin sırrına sahip olacağınız setimiz; Re-Nutriv ULRY Nemlendirici 50 ML, Re-Nutriv ULRY Göz Kremi 15 ML ve Re-Nutriv ULRY Serum 5 ML ürünlerinden oluşmaktadır. Re-Nutriv ULRY Nemlendirici  güçlü Ultimate Lift teknolojilerimiz ve gençleştirici beslememizle süslenmiş, bu şaşırtıcı derecede zengin kremle cildinizin en iyi görünümüne sahip olun. Cildiniz çok daha sıkışlaşmış görünüyor, çarpıcı bir şekilde cildinizi daha güçlü hissedersiniz - ve gelecekteki yaşlanma belirtilerine karşı koyacak şekilde cildinizi güçlendirir. Re-Nutriv ULRY Göz Kremi ile, göz çevreniz daha sıkılaşmış ve canlı görünür. Göz altı kırışıklıkarının onarılmasında ve yaşlanma belirtilerinin giderilmesinde güçlü rol oynar. Göz çevrenizin en sağlıklı, en canlı ve ışıltılı halini ortaya çıkarır. ULRY Serum,  cildinizde yoğun bir şekilde daha sıkı bir his yaratır. Yaşlanma belirtilerine karşı cildi güçlendirir. Serum değerli Gentian, SIRTIVITY-LP™ teknolojisi ve güçlü sıkılaştırıcı zengin bileşenlere sahiptir.

  Set İçeriği:

  •ULRY Eye Crème 15 ml

  •ULRY Crème 50 ml

  •ULRY Serum 5 ml

 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Bayan Estée Lauder tarafından 1946’da kurulan Estée Lauder markası, o yıldan itibaren yenilikçiliğe ve en doğru servisi vermenin gücüne inanmaktadır. Bayan Estée Lauder markasını yaratırken eşsiz bilgi birkimini, deneyimlerini, tutkusunu, ailesinin önceliklerini ve tabi ki de örnek ürünlerini kullandı. Ona göre her kadın güzel olabilirdi. 1960 yılı itibariyle Estée Lauder ürünleri dünyaya açılarak 150'nin üzerinde ülkede satılmaya başlamıştır ve ikonik ürünleri ve servisleriyle günümüzde kozmetik sektörüne yön veren öncü markalardan biri olarak konumlanmış durumdadır.