Make My Day Maskesi Make My Day Maskesi

Cilt bakımında en iyisi için, dünya Kore'ye – kağıt maske doğduğu yere ve K-Beauty'nin merkez üssüne ... Devamını oku
199 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

435743
 • tab description Ürün Açıklaması

  Cilt bakımında en iyisi için, dünya Kore'ye – kağıt maske doğduğu yere ve K-Beauty'nin merkez üssüne bakıyor. İşte bu yüzden UFO Aktif Maskeleri geliştirmek ve formüle etmek için Kore’nin en iyi cilt bakımı uzmanlarının yardımına başvurduk. Konforlu, ultra ince mikro-fiberden yapılan maskeler cildinizin ihtiyaç duyduğu birinci sınıf bileşenleri sağlayarak cildin üzerinde zahmetsizce kayar.Bu konforlu kırmızı alg ve hiyalüronik asit yüz maskesi, tam da cildinizin güne başlamak için ihtiyaç duyduğu şeydir. Şimdiye kadar, sabahları maskeleme yapmak mantıklı değildi. Fakat bu 90 saniyelik UFO yüz bakımı cildi nemli, korurunmuş ve her şeye hazır bir hale geitir!HİYALÜRONİK ASİT:Kendi ağırlığının 1000 katına kadar nem tutabilme kabiliyetiyle bu nemlendirici güç ünitesi, parlak ve ışıltılı bir cilde sahip olmanızı sağlar.KIRMIZI ALG:Antioksidanlar bakımından zengin kırmızı algler, cildin sağlıklı görünmesini sürdürmek için cildi çevresel kirleticilerinden korur.Nasıl Kullanılır?1. Termo-Terapi ve canlandırıcı kırmızı LED ışık, maske özünün tüm faydalarını emmesi için cildi yumuşatır ve hazırlar.2. 30 saniye sonra, nemlendirici serumun emilmesini kolaylaştırmak için ısıya T‑Sonic™ titreşimleri eklenir.3. Isının kademeli olarak azaltılmasıyla, kirlenme karşıtı formül cilde hapsedilirken yeşil LED gün boyu ışıldaması için cildin parlaklığını anında artırır. 

 • tab tips Kullanım Önerileri
  1. Isı tedavisi ve canlandırıcı kırmızı LED ışık, cildi pürüzsüzleştirir ve maskenin faydalı özleri emilirken cildi hazırlar.
  2. 30 saniyede nemlendirme: T-Sonic titreşimleri, nemlendirici serumun emilimini kolaylaştırmak için ısı ekler.
  3. Koruyucu ısı terapisi ve düşük frekanslı titreşimler, anında ışıltı ve cilt tonunu eşitlemek için yeşil LED ışığını birleştirir.
 • tab ingredients İçerik
  Aqua(Water), Methylpropanediol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Panthenol, Hydroxyacetophenone, Betaine, Brassica Oleracea Italica (Broccoli)Sprout Extract, Gelidium Cartilagineum Extract, Hydroxyethyl Acr late/SodiumAcryloyldimethleaurate Copolymer, Carbomer,Arginine, H droxyethylcellulose, Sod>rum Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hydrolyzed HyaluronicAci ,Parfum (Fragrance)

 • Ürün Yorumları

İsveç güzellik teknolojisi markası, güzellik ve sağlıkta yeni bir standart belirliyor: ödüllü LUNA ™ yüz temizleme cihazları serisinden, UFO ™ ile maske uygulamasının yeni şekline ve BEAR ™ ile mikro akım uygulamalarına kadar uzanan yeni bir standart. Yenilikçi silikon tasarımı sayesinde T-Sonic ™ titreşim dalgaları yayan tüm FOREO cihazları, dudaklarınıza gülümseme getirecek ve cildinize ışıltı katacak benzersiz bir hijyen ve olağanüstü bir cilt bakımı ritüeli sunar.