Tapered Blending Fırçası 210 Tapered Blending Fırçası 210

Daha fazla veya daha az abartılı olsanız da, her bakışın sırrı tekrar tekrar kaybolmaktır. Konik Kar ... Devamını oku
359 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

437958
 • tab description Ürün Açıklaması

  Daha fazla veya daha az abartılı olsanız da, her bakışın sırrı tekrar tekrar kaybolmaktır. Konik Karıştırma Fırçası 210, uyumlu bir görünüm için ultra basit ve anında dağınık bir görünüm sağlamak için göz kapağının kıvrımları için özel olarak tasarlanmıştır. Ultra yumuşak sentetik kılların konik şekli, gözünüzün veya göz kapağınızın şekli ne olursa olsun, Fenty Beauty'in pigment bakımından zengin göz farı ile favori Killawatt Freestyle aydınlatıcı uygulamanızı kolaylaştırır. Yuvarlak ve ultra esnek kafa ile acemi bile gerçek profesyoneller gibi pigmentlerle oynayabilir.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Moroccan Spice göz farlarını göz kapağının katlanma bölgesine uygulamak için Tapered Blending Brush 210'u kullanın, ardından farı tüm göz kapağına uygulamak için sağa sola dağıtın.

  Uzman Önerisi:
  Konik uç, daha detaylı bir uygulama için idealdir. Freestyle Killawatt aydınlatıcıyı gözlerinizin iç köşelerine uygulamak için veya herhangi bir görünüme bir ışıltı eklemek için alt kirpik çizgisi boyunca uygulayın.
 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

"Fenty Beauty herkes için yaratıldı: Her renkten, kişilikten, tarzdan, kültürden ve ırktan gelen kadınlar için... Herkesin dahil hissetmesini istedim, markanın çıkış nedeni budur." - Rihanna