SUMPTUOUS EXTREME MASKARA SETİ SUMPTUOUS EXTREME MASKARA SETİ

Sumptuous Extreme ile daha yoğun kirpiklere ve ANR Eye Supercharged Complex ile nemlenmiş daha canlı ... Devamını oku
429 TL 321,75 TL

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

573265
-25%
  • tab description Ürün Açıklaması

    Sumptuous Extreme ile daha yoğun kirpiklere ve ANR Eye Supercharged Complex ile nemlenmiş daha canlı bakan gözlere kavuşacaksınız.  Sumptuous Extreme Mascara (Full-Size)5ML – ANR Eye Supercharged Complex4.6ML – PCE Lip Repair Potion

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Kirpiğe kökten uca kadar uygulayın. Fırça ile tarayın.
  • Ürün Yorumları

Bayan Estée Lauder tarafından 1946’da kurulan Estée Lauder markası, o yıldan itibaren yenilikçiliğe ve en doğru servisi vermenin gücüne inanmaktadır. Bayan Estée Lauder markasını yaratırken eşsiz bilgi birkimini, deneyimlerini, tutkusunu, ailesinin önceliklerini ve tabi ki de örnek ürünlerini kullandı. Ona göre her kadın güzel olabilirdi. 1960 yılı itibariyle Estée Lauder ürünleri dünyaya açılarak 150'nin üzerinde ülkede satılmaya başlamıştır ve ikonik ürünleri ve servisleriyle günümüzde kozmetik sektörüne yön veren öncü markalardan biri olarak konumlanmış durumdadır.