Stay Vulnerable - Far Fırçası

0 Ürün Yorumu
Stay Vulnerable - Far Fırçası
569 TL (1)
Maksimum kontrol için parmak uçlarına benzer açılı şekle sahip, tüm göz kapağında kolay dağıtma sa ... Devamını oku

569 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
541122
 • tab description Ürün Açıklaması

  Maksimum kontrol için parmak uçlarına benzer açılı şekle sahip, tüm göz kapağında kolay dağıtma sağlayan, benzersiz sıklıkta bir far fırçası.Ürünleri kusursuz şekilde dağıtacak kadar yumuşak ve kontrol sağlayacak kadar sık bu fırça, renkleri hızlıca uygulamanız için  parmak uçlarına benzer bir açıya sahiptir. Ultra yumuşak ve sık kıllarıyla Vulnerable Likit Far (ayrı satılır) veya favori farınızla mükemmel uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Göz kapağının her yerine göz farı uygulamak ve dağıtmak için Stay Vulnerable far fırçasının yuvarlak tarafını kullanın.

  Örneğin, göz kapağının ortasına daha fazla renk vermek veya kirpik çizgisi boyunca renk uygulamak için daha detaylı uygulamalarda göz fırçasının düz tarafını deneyin.

  Bu göz fırçası, aşağıdaki özelliklere göre tasarlanmıştır:Stay Vulnerable likit göz farları (ayrı satılır) ile uyumlu bir görünüm için tasarlanmıştır, ancak özellikle likit ve krem olmak üzere tüm formüller için uygundur.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Selena Gomez'in yarattığı Rare Beauty kozmetik markası, günümüz güzellik algısının oluşturduğu gerçek dışı mükemmellik algısını kırmayı hedefliyor.

Herkesin eşsiz bir güzelliğe sahip olduğunu savunan ve bu güzelliği ön plana çıkararak özgüvenin önemini vurgulayan Rare Beauty by Selena Gomezü ürünleri, bireylerin her gün kolaylıkla kendini ifade edebilmesine olanak sağlıyor. Cildin nefes almasına izin vererek iyi hissetmesini sağlayan hafif formülleri cilt üzerinde kolayca uygulanarak otantik güzelliğinizi ortaya çıkarabilmek adına kat kat artırılabilir kapatıcılık sunuyor ve cildinize taze bir görünüm kazandırmayı hedefliyor.