Silver Powder

Bu güçlü, yağ emici toz ile T-bölgesinin tıkanıklığını giderin ve netleştirin. Kaolin kili ve Çinko ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

469782
Calcium Carbonate, Kaolin, Zinc Oxide

Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • tab description Ürün Açıklaması

  Bu güçlü, yağ emici toz ile T-bölgesinin tıkanıklığını giderin ve netleştirin. Kaolin kili ve Çinko Oksit gibi mineraller, gözle görülür şekilde daha temiz, daha rafine bir cilt ortaya çıkarmak için gözenekleri temizlemeye ve kirleri çıkarmaya yardımcı olur.

   
  NASIL KULLANILIR: En iyi sonuçlar için, Silver Powder kullanmadan önce cildi eksfoliyanla hazırlayın.Suyla nemlendirilmiş bir pamuğu toza batırarak macun benzeri bir doku oluşturun ve T bölgesine bastırın (burun ve çene bölgesine odaklanın). 10 dakika bekleyin ve bir tonerle silerek çıkarın. Haftada 1-2 kez kullanılmalıdır.

 • tab ingredients İçerik
  Calcium Carbonate, Kaolin, Zinc Oxide

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

1967'den bu yana, Mario Badescu markası nesilleri aştı. Bugün, tüm cilt tipleri ve tüm cilt problemleri için uygulanan rutinleri kişiselleştirmek için kozmetik kimyası ve estetik uzmanlığıyla bir araya gelişi sayesinde cildin tüm yaşam döngüsünü temsil ediyor. Sadelik ve verimlilik markanın ana felsefesidir. İşte bu yüzden Mario Badescu cilt bakım ürünleri herkese hitap eder.