Saf Huzur Aromaterapi Karışımı Saf Huzur Aromaterapi Karışımı

Saf Huzur Aromaterapi Karışımı Faydaları: Saf Huzur Aromaterapi Karışımımımız ile sükunet dolu, ... Devamını oku
229,9 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

610107
GOOD FOR
  • tab description Ürün Açıklaması

    Saf Huzur Aromaterapi Karışımı Faydaları: Saf Huzur Aromaterapi Karışımımımız ile sükunet dolu, sakin ve rahat bir güne merhaba deyin! Ylang ylang, tatlı portakal ve lavanta gibi rahatlatıcı yağların kokusuyla, kendinizi deniz kenarında oturmuş gibi hissedeceksiniz. 50 ml sabit yağ içerisine 5-10 damla ekleyerek kendinize nemlendirici etkili masaj yağı yapabilirsiniz. Aynı zamanda difüzör ve buhurdanlık ile kullandığınızda, yaşam alanınızdaki havayı tazeleyebilirsiniz. Bade Natural ürünleri %100 doğal hammaddelerle ve %100 saf uçucu yağlar ile formüle edilir. Ürünlerimizin tamamı dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben, sülfat, SLES, SLS, sentetik koku, sentetik boya ve koruyucu içermez. Doğa dostudur, vegan kullanımına uygundur ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Saf Huzur Aromaterapi Yağı Nasıl Kullanılır? Odadaki havayı tazelemek için gerek gördüğünüz sıklıkta difüzör veya buhurdanlık içerisindeki suya birkaç damla damlatarak kullanabilirsiniz. Koku hemen odaya yayılacaktır.
  • tab ingredients İçerik
    CITRUS SINENSIS PEEL OIL EXPRESSED, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL, BOSWELLIA CARTERII OIL, POGOSTEMON CABLIN OIL, CANANGA ODORATA FLOWER OIL.
  • Ürün Yorumları

Doğanın sonsuz ilhamıyla, bilim, kimya ve iyiliğin harmonisini sunan Bade Natural, Ecz. Sinem Kapar Şahindere’nin imzasını taşıyor. 2016’ dan bugüne doğaya olan tutkusunu ile harmanladığı ürünlerle bakım tutkunlarının yolculuklarına eşlik ediyor.