Just Love Aromaterapi Karışımı Just Love Aromaterapi Karışımı

Just Love Aromaterapi Karışımı Faydaları: En etkili çakra merkezi olan kök çakranın rengi olan k ... Devamını oku
249,9 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

610102
GOOD FOR
  • tab description Ürün Açıklaması

    Just Love Aromaterapi Karışımı Faydaları: En etkili çakra merkezi olan kök çakranın rengi olan kırmızı, aromaterapi yağ karışımımız ile buluştu! Just Love Aromaterapi karışımımızda, kök çakrasının rengi olan kırmızı ile uçucu yağların tutkulu karışımını sizler için hazırladık. 50 ml sabit yağ içerisine 5-10 damla ekleyerek kendinize nemlendirici etkili masaj yağı yapabilirsiniz. Aynı zamanda difüzör ve buhurdanlık ile kullandığınızda, yaşam alanınızdaki havayı tazeleyebilirsiniz. Bade Natural ürünleri %100 doğal hammaddelerle ve %100 saf uçucu yağlar ile formüle edilir. Ürünlerimizin tamamı dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben, sülfat, SLES, SLS, sentetik koku, sentetik boya ve koruyucu içermez. Doğa dostudur, vegan kullanımına uygundur ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Just Love Aromaterapi Yağlı Nasıl Kullanılır? Odadaki havayı tazelemek için gerek gördüğünüz sıklıkta difüzör veya buhurdanlık içerisindeki suya birkaç damla damlatarak kullanabilirsiniz. Koku hemen odaya yayılacaktır.
  • tab ingredients İçerik
    LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL, CITRUS SINENSIS PEEL OIL EXPRESSED, CANANGA ODORATA FLOWER OIL, PELARGONIUM GRAVEOLENS FLOWER OIL.
  • Ürün Yorumları

Doğanın sonsuz ilhamıyla, bilim, kimya ve iyiliğin harmonisini sunan Bade Natural, Ecz. Sinem Kapar Şahindere’nin imzasını taşıyor. 2016’ dan bugüne doğaya olan tutkusunu ile harmanladığı ürünlerle bakım tutkunlarının yolculuklarına eşlik ediyor.