124 Powder Kabuki Brush - Pudra Fırçası

0 Ürün Yorumu
124 Powder Kabuki Brush - Pudra Fırçası
1.449 TL (1)
#124 Kabuki Fondöten fırçası kıyaslanamaz yumuşaklıktaki kıllardan oluşan yoğun bir fırçadır. Hafif ... Devamını oku

1.449 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
262105
 • tab description Ürün Açıklaması

  #124 Kabuki Fondöten fırçası kıyaslanamaz yumuşaklıktaki kıllardan oluşan yoğun bir fırçadır. Hafif ve mükemmel bir sonuç için tüm pudraların pürüzsüz ve eşit bir şekilde uygulanmasını sağlar. Özellikle Make Up For Ever’den HD Pudranın uygulanması için adapte edilmiştir. Birinci kalitedeki ve eşsiz tasarımlı bu profesyonel fırça sayesinde olağanüstü görünümler elde edebilirsiniz.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Mükemmel bir hijyen ve Make Up For Ever fırçanızın kullanım ömrünü uzatmak için Fırça Temizleyicisi –“Nettoyant Pinceaux Purifiant de Make Up For Ever” ile fırçanızı düzenli aralıklarla temizleyin.
 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

MAKE UP FOR EVER, herkesin erişebileceği yüksek performanslı hizmetler geliştiren ve ürünler tasarlayan makyaj sanatçılarından meydana gelen bir topluluktur. Markanın zenginliği çeşitlilik ve bireysellikten oluşuruyor ve herkesi kendi benzersizliğini ortaya çıkararak mükemmelleştirmeye teşvik ediyor. Makyaj sanatçılarıyla olan özel ve güçlü ilişkimizin temelini oluşturan MAKE UP FOR EVER Akademilerimiz, her yıl 1.300'den fazla kişiye eğitim veriyor. MAKE UP FOR EVER'da biz bir ekibiz, size hizmet veren bir ekibiz ve herkes için buradayız.