Precise Definition Brush - Far Karıştırma Fırçası

0 Ürün Yorumu
Precise Definition Brush - Far Karıştırma Fırçası
759 TL (1)
"Çok yönlü hassasiyet için özel kesilmiş bir kürek şeklindeki göz farı fırçası: Hedeflenen göz farı ... Devamını oku

759 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
498572
 • tab description Ürün Açıklaması

  "Çok yönlü hassasiyet için özel kesilmiş bir kürek şeklindeki göz farı fırçası: Hedeflenen göz farı uygulaması için paketi açın ve ultra kontrollü karışımlar için gözlerinizi parlatın.   Makyaj kitinizin LBD'si gibi, Hassas Karıştırma Fırçası 230 da herhangi bir görünüm için çalışan tek fırçadır. Her şeyi yapan bu göz farı fırçası, her yönüyle hassasiyet ve kolaylık için doğdu: Ultra yumuşak, sentetik kıllar, ince bir makyajdan tamamen konturlu bir göze kadar her görünüm için rengi zahmetsizce oluşturan ve harmanlayan konik bir kürek halinde özel olarak kullanılır. Gölgeleri profesyonel bir finale hazırlayın ve karıştırın.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Rihanna, makyaj çantasında favori karıştırma fırçasını düzleşmiş bir şekilde bulduktan ve fırçasını bu hâliyle kullanmayı tercih ettiğini fark ettikten sonra fırçanın benzersiz ucunu tasarladı!

  Kirpik çizgilerinizi tanımlamak ve bulanıklaştırmak veya ultra belirgin "cut crease" makyaj uygulamak için Precision Definition Fırça N° 220 kullanın.
  Ayrıca, konik uç gözlerin iç köşeleri, burun köprüsü veya üst dudağın "V" şeklindeki çizgisi gibi alanlarda aydınlatıcı uygulaması için idealdir.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

"Fenty Beauty herkes için yaratıldı: Her renkten, kişilikten, tarzdan, kültürden ve ırktan gelen kadınlar için... Herkesin dahil hissetmesini istedim, markanın çıkış nedeni budur." - Rihanna