PHARMACY DE-STRESS GELENEKSEL SABUN 250 ML PHARMACY DE-STRESS GELENEKSEL SABUN 250 ML

%90.20 doğal içerikli De-Stress Geleneksel Sabunu; doğal yağlar, Hindistan Cevizi Suyu ve saf uçucu ... Devamını oku
180 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

537112
YENİ
  • tab description Ürün Açıklaması

    %90.20 doğal içerikli De-Stress Geleneksel Sabunu; doğal yağlar, Hindistan Cevizi Suyu ve saf uçucu yağlardan oluşan formülü sayesinde cildi kurutmadan nazikçe temizler. El ve vücut hijyeni için idealdir. Pre+probiyotiklerle zenginleştirilen formül, cildin koruyucu bariyerini destekleyip cilt dengesinin sağlanmasına yardımcı olur, derinlemesine nemlenmiş ve sağlıklı bir cilde sahip olmanızı sağlar. Geleneksel Sabun’un antibakteriyel ve antiviral özellikleri ile bilinen lavanta ve nane saf uçucu yağlarının karışımından meydana gelen kokusu rahatlatıcı etkisi sayesinde kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Sülfat, sentetik parfüm, mineral yağ, paraben, fitalat, suni renklendirici, silikon içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hassas ciltler ve tüm cilt tipleri için uygundur.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Sabunu elinizde köpürtüp bol suyla durulayın.
  • tab olfactory Koku notaları
    Lavanta ve nane saf uçucu yağları
  • Ürün Yorumları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.