Soap Dish - Sabunluk

0 Ürün Yorumu
Soap Dish - Sabunluk
409 TL (1)
Bu sabunluk, Cocoa Cleans'r'ı saklamayı ve banyonuzu temiz tutmayı kolaylaştırır. Kalıp sabununuzun ... Devamını oku

409 TL (1)
SADECE SEPHORA'DA

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
610804
 • tab description Ürün Açıklaması

  Bu sabunluk, Cocoa Cleans'r'ı saklamayı ve banyonuzu temiz tutmayı kolaylaştırır. Kalıp sabununuzun iyi ve kuru görünmesini sağlamak için suyun akıp gitmesine izin verecek şekilde tasarlanmıştır.

 • tab tips Kullanım Önerileri

  Cocoa Cleans'r sabununu boşaltmak ve kuru tutmak için sabunluğa koyun. Suyu boşaltmak için aşağıdaki bölmeyi kaydırın ve ardından saklamak için kapatın.

 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Uluslararası yaşam tarzından ilham alan Rihanna, dünyanın dört bir yanındaki bileşenleri derleyerek bu bileşenleri hyalüronik asit ve niasinamid gibi en etkili cilt bakımı formülleriyle birleştirdi. Böylece, bu formüller klinik olarak kanıtlanmış sonuçlar sunabilmektedir. Cildine zarar veren bir ürünle yaşadığı talihsiz bir deneyimin ardından Rihanna, hem vegan hem de glütensiz formüllere öncelik vermeye karar verdi. Ambalajı nasıl mı? Çevre dostu: Lüks bir dokunuşla geri dönüştürülebilir malzemeler ve yeniden doldurulabilir ambalajlar hayal edin. Ayrıca, Rihanna yumuşak ve eşsiz dokular ile taze ve enfes kokular sunarak tüm cilt bakımı deneyimini geliştirdi.