PHANTOM EDT

Phantom, Paco Rabanne'den erkekler için yeni parfüm.Fransa'da üretilen yüksek teknoloji ve yüksek ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

564157
GOOD FOR
  • tab description Ürün Açıklaması

    Phantom, Paco Rabanne'den erkekler için yeni parfüm.Fransa'da üretilen yüksek teknoloji ve yüksek parfümeri arasındaki patlayıcı karşılaşmadan doğan yeni nesil aromatik iz. Kendine güveni, baştan çıkarmanın gücünü ve enerjiyi harekete geçiren bileşenleri seçmek için yenilikçiliği ve yaratıcılığı maksimuma çıkarın. Cesur bir koku. Limonun canlandırıcı enerjisi, ultra kremsi lavantanın bağımlılığı ve odunsu vanilyanın şehvetiyle birleşiyor. İçgüdüsel olarak özgür. Kararlı bir şekilde iyi hissetmek.Phantom, sürdürülebilir kaynaklı bileşenlerden formüle edilmiş sorumlu bir kokudur. Radikal olarak farklı, tamamen devrim niteliğinde: ilk bağlantılı kokumuzu keşfedin. Akıllı telefonunuzu şişeye yaklaştırın ve Phantom dünyasını keşfedin.PARFÜMBağımlılık yaratan bir iz: Limon ve güve otunun bir atış enerji gibi dikey tazeliği, ultra kremsi lavanta ve odunsu vanilyanın şehvetiyle buluşuyor. Phantom, organik lavanta mutlak, Haiti vetiver veya İtalyan limonu gibi sürdürülebilir kaynaklı bileşenlerden formüle edilmiş sorumlu ve Fransa'da yapılan bir kokudur. Krom kaplı metal ve yoğun siyah, avangard tasarıma sahip bir koleksiyon parçası. Benzersiz. Radikal olarak farklı: bu bizim ilk bağlantılı kokumuz. Akıllı telefonunuzu şişenin başına yaklaştırın, Phantom evrenini keşfedin ve kendinizi yönlendirmeye bırakın!150 ml eau de toilette yeniden doldurulabilir.100ml ve 150ml eau de toilette bağlanır.

  • Ürün Yorumları

Paco Rabanne, 1960'lardan itibaren, efsanevi bir moda ve parfüm imzasına sahip, başkaldıran, vazgeçilmez, özgür ve vizyoner bir tasarımcı olarak yoluna devam etti.
Tasarım, cesaret, hislere hitap etme ve yenilik, Paco Rabanne tarzının özünü ifade ediyor - şimdi her zamankinden daha benzersiz özelliklerle donatılmış ikonik bir tarz.