PCA İçeren Onarıcı Saç Bakım PCA İçeren Onarıcı Saç Bakım

PCA İçeren Onarıcı Saç Bakım Nedir?Gözle görülür bir şekilde daha sağlıklı ve daha pürüzsüz saçlar ... Devamını oku
219 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

564544
 • tab description Ürün Açıklaması

  PCA İçeren Onarıcı Saç Bakım Nedir?Gözle görülür bir şekilde daha sağlıklı ve daha pürüzsüz saçlar için hasarlı bağları yeniden oluşturmaya, korumaya ve güçlendirmeye yardımcı olan hafif bir sprey. Kabarıklığı azaltır, saç uçlarının çatallaşmasını önler ve saçın genel parlaklığını sağlamay yardımcı olur. Saçları gözle görülür bir şekilde daha sağlıklı ve daha pürüzsüz bir hale getirmek için hasar görmüş bağları yeniden oluşturmaya, korumaya ve güçlendirmeye yardımcı olan hafif bir sprey. Kabarıklığı azaltır, saç uçlarının çatallaşmasını önler ve saçın genel parlaklığını iyileştirir.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  İlk kullanımdan önce, püskürtme ucuna 2-3 kez basarak pompayı etkinleştirin.
  Kullanmadan önce iyice çalkalayın.
  Nemli ve havluyla ıslaklığı alınmış saçınıza, özellikle hasar görmüş bölgelere özen göstererek tüm saçınıza (saç derisi hariç) uygulayın.
  Kısa ve ince telli saçlara 4-6 doz, uzun ve kalın telli saçlara 6-10 doz kadar püskürtmeniz önerilir.
 • tab ingredients İçerik
  EAU (AQUA), AMODIMETHICONE, BUTYLENE GLYCOL, BETAÏNE, BIS-4-PCA DIMETHICONE, LAURATE DE SORBITANE, CHLORURE DE CETRIMONIUM, PANTHENOL, TRIDECETH-12, GLYCERINE, HUILE DE RICIN HYDROGENEE PEG-40, BENZOATE DE SODIUM, PROTEINE DE POIS HYDROLYSEE PG-PROPYL SILANETRIOL, AMINOMETHYL PROPANOL, JUS DE FEUILLE D'ALOES EN POUDRE, DISODIUM PEG-12 DIMETHICONE SULFOSUCCINATE, SORBATE DE POTASSIUM, ACIDE CITRIQUE, POLYGLYCERYL-4 LAURATE, ALCOOL, EXTRAIT DE GRAINE DE TOURNESOL, DILAURYL CITRATE, PHENOXYETHANOL, EXTRAIT DE GRAINES D'AVOINE, LECITHINE.
 • Ürün Yorumları

Üst düzey cilt bakımının herkes tarafından erişilebilir olması gerektiği inancından doğan THE INKEY LIST,  etkili cilt bakım ürünleri koleksiyonuyla güzellik şifrelerini çözmenize yardımcı olur. Bir dizi cilt sorununa çözüm bulmak için geliştirilen THE INKEY LIST markası, ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilebilen bir cilt bakımı sunar.