NOIR DE NOIR ALL OVER BODY SPRAY NOIR DE NOIR ALL OVER BODY SPRAY

KARANLIK. SEKSİ. HOŞGÖRÜLÜ.,BU ZENGİN ORYANTAL TOM FORD’UN FEMİNEN YÖNÜNÜ ORTAYA ÇIKARIYOR. PASİF ... Devamını oku
 • 150 ML
  1.045 TL
  696,67 TL / 100ml
  Tükendi
1.045 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

402427
 • tab description Ürün Açıklaması

  KARANLIK. SEKSİ. HOŞGÖRÜLÜ.,BU ZENGİN ORYANTAL TOM FORD’UN FEMİNEN YÖNÜNÜ ORTAYA ÇIKARIYOR. PASİF KADIN VE AKTİF ERKEĞE GÖNDERME YAPIYOR. TOM FORD NOİR DE NOİR İLE YİNG VE YANGIN MUHTEŞEMLİĞİNİ KUTLUYOR.. ZENGİN FEMİNEN VE ERKEKSİ NOTALAR İLE TEZAT OLUŞTURARAK SONSUZ BİR MERAK UYANDIRIYOR.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Parfümü direkt olarak temiz cildinize 15-20 cm uzaklığından sıkın ve kendiliğinden kurumasını bekleyin.
 • tab ingredients İçerik
  Dimethyl Ether, Alcohol Denat., Water, Fragrance, Phenethyl Alcohol, Linalool, Citronellol, Geraniol, Limonene

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • tab olfactory Koku notaları
  Yin ve yang'i kapsayan ve kutlayan bu zengin oryantal koku Tom Ford'un zengin feminen çiçekleri ile siyah yer mantarı, vanilya, paçuli ve ud ağacının maskülen dayanıklılığı merak uyandıran çelişkisini açığa çıkarıyor.
 • Ürün Yorumları

Tom Ford, zamanının en büyük tasarımcılarından biridir. 21. yüzyılın ilk lüks markası olması kararlılığıyla, 2005 yılında Tom Ford markasını yarattı. Aksesuar, gözlük, güzellik, erkek ve kadın moda koleksiyonlarının ortak noktası; modern ve tutkulu bir zarafete, olağanüstü bir yeteneğe ve kişiselleştirilmiş kusursuz bir hizmete sahip olmaktır.