No.3 Hair Perfector - Saç Bakım Maskesi

0 Ürün Yorumu
No.3 Hair Perfector - Saç Bakım Maskesi
780 TL (1)
İkonik No.3 Hair Perfector™ yaldızlı paketiyle Yeni Yıl’a göre tasarlandı. Sınırlı sayıda üretilen ... Devamını oku

780 TL (1)
YENİ

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
703285
 • tab description Ürün Açıklaması

  İkonik No.3 Hair Perfector™ yaldızlı paketiyle Yeni Yıl’a göre tasarlandı. Sınırlı sayıda üretilen boyutuyla bu ürün, hediye alınacaklar listenizdeki tüm saç severler ve OLAPLEX hayranları için mükemmel bir hediye. #1 Prestige Hair Strengthening Treatment*, gözle görülür şekilde daha sağlıklı saçlar için gücü onarmak ve yeniden kazandırmak üzere kırılmış disülfit bağlarını yeniden inşa eden patentli OLAPLEX Bond Building Technology™ tarafından desteklenmektedir. No.3 Hair Perfector™ (50 ml) *Kaynak: The NPD Group/U.S. Prestige Beauty Total Measured Market, All Other Hair Care Product Sales, Benefit: Strength & Restoration, 2021 and calendar Q1, Q2, Q3 2022

 • tab tips Kullanım Önerileri
  No.3'ü nemli saça saç derisinden uçlara kadar nazikçe uygulayın. Maksimum etki için 10 dakika bekletin. İyice durulayın, ardından şampuanlayın ve bakım yapın. En iyi sonuçları elde etmek için No.4 Bond Maintenance® Shampoo ve No.5 Bond Maintenance® Conditioner kullanın.
 • tab ingredients İçerik
  EAU, DIMALEATE DE BIS-AMINOPROPYL DIGLYCOL, PROPYLENE GLYCOL, ALCOOL CETEARYLIQUE, METHOSULFATE DE BEHENTRIMONIUM, ALCOOL CETYLIQUE, PHENOXYETHANOL, GLYCERINE, HYDROXYETHYL ETHYLCELLULOSE, STEARAMIDOPROPYLDIMETHYLAMINE, QUATERNIUM-91, BENZOATE DE SODIUM, METHOSULFATE DE CETRIMONIUM, CHLORURE DE CETRIMONIUM, PARFUM, POLYQUATERNIUM-37, EDTA TETRASODIQUE, LILIAL, ACIDE ETIDRONIQUE, ACIDE ASCORBIQUE, PHYTANTRIOL, ACETATE DE TOCOPHEROL, JUS DE FEUILLES D’ALOES, PANTHENOL, HUILE DE GRAINES DE JOJOBA, ACIDE CITRIQUE, SORBATE DE POTASSIUM.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Kimya bölümünde doktora yapan iki öğrenci tarafından geliştirilen Olaplex, saçların yeniden yapılandırılmasına ve boya, ısı vb. faktörler nedeniyle zarar görmesini engellemeye yardımcı olan bir saç bakım markasıdır. Olaplex, saç kökleri de dâhil olmak üzere bütün saç üzerinde etki göstererek tüm saç tiplerine hitap eder.