NCEF-SHOT - Yaşlanma Karşıtı Serum

0 Ürün Yorumu
NCEF-SHOT - Yaşlanma Karşıtı Serum
3.289 TL (1)
NCEF-SHOT Üstün çoklu canlandırıcı konsantre Arası görünür. Kırışıklıkları, sıkılığı ve parlaklı ... Devamını oku

3.289 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
555826
 • tab description Ürün Açıklaması

  NCEF-SHOT
  Üstün çoklu canlandırıcı konsantre
  Arası görünür. Kırışıklıkları, sıkılığı ve parlaklığı sadece birkaç dakikada yoğun bir şekilde düzeltmek için ilk kez bir mezo-enjeksiyona(1) eşdeğer bir günlük dozda canlandırıcı aktif bileşenleri içeren, NCEF'de ultra konsantre yaşlanma karşıtı tedavi 10 gün(2)!

  (1)Bir mezo-enjeksiyona eşdeğer günlük miktarlarda 50 bileşen içeren formüle sahip bir kozmetik ürünün etkinliği. Meso-enjeksiyon orijinal olarak FILORGA tarafından geliştirilmiştir.


  (2)Klinik çalışma - 30 gönüllü - Günde iki kez uygulama  Bu yoğun yaşlanma karşıtı yüz bakımı, cilde bir mezo-enjeksiyona eşdeğer günlük dozda aktif bileşen sağlar(3). 10 günden itibaren, bu konsantre bakım hücre yenilenmesini hızlandırır(4) ve klinik olarak kanıtlanmış yaşlanma karşıtı bir sonuç için yeni hücreleri etkinleştirir: cilt kalitesi gözle görülür şekilde yenilenir, ten rengi aydınlanır, kırışıklıklar yumuşar ve cilt pürüzsüzleşir. sıkılık geri yüklenir.

  (3)Bir mezo-enjeksiyona eşdeğer günlük miktarlarda 50 içerik içeren formüle sahip bir kozmetik ürünün etkinliği. Meso-enjeksiyon orijinal olarak FILORGA tarafından geliştirilmiştir.


  (4)Enstrümantal test - 22 konu - Günde iki kez uygulama

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Apply to the entire face, neck and décolleté morning and night for 1 days before a cream or serum. Take the pipette and draw out the product up to the line. Warm it in the palm of your hands, then apply in fluid flowing motion. Shake well before use. Ideal during the changing seasons and during periods of stress or fatigue.
 • tab ingredients İçerik
  AQUA WATER, EAU, GLYCERETH26, GLYCERIN, METHYLPROPANEDIOL, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM CHLORIDE, PPG 26BUTETH26, PEG40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PHENOXYETHANOL, PARFUM FRAGRANCE, SODIUM HYALURONATE, PROPANEDIOL, SUCROSE PALMITATE, GLUCOSE, XANTHAN GUM, TOCOPHERYL ACETATE, DISODIUM EDTA, OCTADECYL DITBUTY 4HYDROXYHYDROCINNAMATE, POTASSIUM CHLORIDE, GLYCERYL LINOLEATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS SWEET ALMOND OIL, CALCIUM CHLORIDE, ADENOSINE, MAGNESIUM SULFATE, GLUTAMINE, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM PHOSPHATE, ASCORBIC ACID, SODIUM ACETATE, GLYCERYL CAPRYLATE, LYSINE HCL, ARGININE HCL, ALANINE, HISTIDINE HCL, VALINE, LEUCINE, THREONINE, CITRIC ACID, ISOLEUCINE, TRYPTOPHAN, PHENYLALANINE, TYROSINE, GLYCINE, POLYSORBATE 80, POTASSIUM SORBATE, SERINE, CYSTINE, CYANOCOBALAMIN, GLUTATHIONE, ASPARAGINE, ASPARTIC ACID, PSEUDOALTEROMONAS FERMENT EXTRACT, ORNITHINE HCL, GLUTAMIC ACID, NICOTINAMIDE ADENINE DINUCLEOTIDE, PROLINE, METHIONINE, TAURINE, HYDROXYPROLINE, GLUCOSAMINE HCL, COENZYME A, TOCOPHEROL, SODIUM GLUCURONATE, THIAMINE DIPHOSPHATE, RETINYL ACETATE, INOSITOL, NIACIN, NIACINAMIDE, PYRIDOXINE HCL, BIOTIN, CALCIUM PANTOTHENATE, RIBOFLAVIN, SODIUM TOCOPHERYL PHOSPHATE, THIAMINE HCL, FOLIC ACID.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Laboratoires Filorga, bir Fransız dermokozmetik ürün grubu sunarak yüksek performanslı yaşlanma karşıtı çözümler geliştirir: Laboratoire uzmanlığından ileri gelen yenilikçi formüller ve yüksek teknolojili bileşenler.
Yaşlanma karşıtı ürün serisindeki tüm cilt bakım kremleri, etkili aktif bileşen gruplarını içerir.