Myrrh & Tonka - Mum

0 Ürün Yorumu
Myrrh & Tonka - Mum
1.880 TL (1)
Myrrh & Tonka Cologne Intense: Namib çölünün kırmızı-altın kum tepelerine karşı kurulmuş Omumbiri a ... Devamını oku

1.880 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
532621
 • tab description Ürün Açıklaması

  Myrrh & Tonka Cologne Intense: Namib çölünün kırmızı-altın kum tepelerine karşı kurulmuş Omumbiri ağacı. Asırlar boyunca değerini korumuş kıymetli mür hediyesinin sağlayıcısı. Zengin ve reçineli bir nota olan elle hasat edilmiş mür; pürüzsüz, şehvetli tonka ve bir miktar kehribar ile artan sarhoş edici bir sıcaklığa sahiptir.Soylu. şehvetli. Büyüleyici.Atmosferinizi lüks ve zenginlikle dönüştürün. Mumun yanma süresi yaklaşık olarak 45 saattir ve kapaklıdır.Evinizi nasıl kokutursunuz?Ruh halini ayarlamak ve hoş kokulu anılara ilham vermek için kokularımızı keşfedin. Jo Malone London mumlarımızın evinize ilham vermesine izin verin.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Temiz tene 15-20cm mesafeden uygulanır.
 • tab olfactory Koku notaları
  Koku ailesi: Kehribar Mürrüsafi, Tonka Fasulyesi, Lavanta Üst nota : Lavanta
  Kafur, bal ve samanı bir araya getirerek taze, aromatik ve kaliteli bir koku verir


  Orta notalar: Mürrüsafi ve Omumbiri ağacı
  Kehribar ve meyan kökü izleri ile şehvetli ve balzamik bir koku olan Mürrüsafi, odunsu bir nota sunar


  Alt nota: Tonka Fasulyesi
  Tonka fasulyesi, tütünsü bir nota sunan vanilya, Cypriol esansiyel yağı ve Gaiac ağacının dokunuşuyla cömert bir koku verir.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Hayatınızı kokularla doldurun. Kişiye özel İngiliz yapımı parfümler. Kadınlar için. Erkekler için. Eviniz için. Unutulmaz bir hatıra için özenle sarılan ürünler. Kendi imzanızı oluşturun. Saf bir stil. İnce zevk ve sıra dışı anlayışla tasarlanmıştır. Cesaret dokunuşuyla zarafeti bir araya getirir. Zamansız ve zarif... fakat her zaman bir tutam çekicilik, neşe ve hayal gücüyle.