MR. CHISELED KONTÜR FIRÇASI MR. CHISELED KONTÜR FIRÇASI

Mr. Chiseled Kontür Fırçasının ÖzellikleriMr. Chiseled Kontür Fırçası sayesinde yüzünüzü saniyeler i ... Devamını oku
399 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

465483
 • tab description Ürün Açıklaması

  Mr. Chiseled Kontür Fırçasının Özellikleri  Mr. Chiseled Kontür Fırçası sayesinde yüzünüzü saniyeler içinde şekillendirebileceksiniz! Elmacık kemiklerinizi kolayca belirginleştirmenize, yüzünüzü anında inceltmenize ve spor salonuna gitmeye gerek kalmadan yüz hatlarınızı zahmetsizce yeniden şekillendirmenize yardımcı olan mükemmel bir üründür. Mr. Chiseled'in hem yumuşak hem de hayvanlar üzerinde test edilmemiş dayanıklı Teddy Bear Hair kılları, ürünü uygulamak ve dağıtmak için profesyonel bir yardımcıdır. Böylece, mümkün olabilecek en mükemmel ve uzun süre dayanıklı kontür uygulamasına yardımcı olur.  Spor salonu üyeliğinizi iptal edin, artık Mr. Chiseled var!

 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

Too Faced eğlenmeyi bilen ciddi bir makyaj markası. Markanın oyunculuğunu ve kadınların göz alıcı yanını, yenilikçi ve etkili formüllerle birleştiriyor. Too Faced, dışarıdan güzel hissetmenin içi de güzelleştirdiğine inanıyor.