MINI SLANT LEMON TWEEZER CIMBIZ MINI SLANT LEMON TWEEZER CIMBIZ

Bu seri, anın rengine odaklanır. Blue & White güzellik ürünleri serisinden her zaman yanınızda taş ... Devamını oku
209 TL 104,5 TL

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

372119
-50%
  • tab description Ürün Açıklaması

    Bu seri, anın rengine odaklanır. Blue & White güzellik ürünleri serisinden her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz podyumlara hazır bir görünüm için Pink Perfection modasına siz de uyun. Bu mini cımbızlar güvenilir bir tutuş için mükemmel şekilde elle hizalanmış ve şekillendirilmiş meşhur hassas uçlarımıza sahiptir. Kullanımı çok kolay olan bu cımbızlar makyaj çantanızın ayrılmaz bir parçası olacaktır. Mükemmel baskı uygular. Nasıl kullanılır. Epilasyonu kolaylaştırmak için gözeneklerinizi açmak amacıyla işlem öncesinde sıcak bir duş alın veya sıcak bir havlu kullanın. - Kırılmasını önlemek için kılın büyüdüğü yönde epilasyon yapın. - Epilasyon sonrası gözenekleri kapatmak için soğuk su veya sıkılaştırıcı bir ürün kullanın. Her kullanımdan sonra cımbızı izopropil alkol veya peroksitle temizleyin. http://static.sephora.fr/www/webmaster/marques/tweezerman/product/P2065163.jpg />

  • tab ingredients İçerik
    Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
  • Ürün Yorumları

Dünyanın dört bir yanındaki güzellik tutkunları, Tweezerman'ı birinci sınıf kaş bakımı ve güzellik ürünleriyle ilişkilendirirler. 30 yılı aşkın süredir ünlülerin, makyaj sanatçılarının ve profesyonellerin favori markası olan Tweezerman; kaşlarda, kirpiklerde, ellerde veya ayaklarda kullanmak için yüksek kaliteli hassas ürünler üretir.