Rollers* visage au quartz

Yüz masajı silindiri: cilt bakım rutininizi mükemmelleştirinKuvarstan yapılmış bu yüz masaj ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

555680
  • tab description Ürün Açıklaması

    Yüz masajı silindiri: cilt bakım rutininizi mükemmelleştirinKuvarstan yapılmış bu yüz masaj silindiri, dokuyu boşaltmaya ve cildinizin görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur. Her kullanımdan sonra cilt tonlanmış, cilt daha pürüzsüz ve parlak görünür. Günlük ışıltı için mükemmel bir jest.İpucumuz mu? Daha etkili olması için yüz silindirinizi buzdolabına koyun.Ürün penetrasyonunu iyileştirmek için bir silindir (1) yüzüPenetrasyonunu artırmak için yüz silindirini (1) en sevdiğiniz cilt bakım ürünüyle (serum, krem veya maske) birlikte kullanın.Göz bölgesi için de tasarlanmış bir silindir (1) yüzüUygun ! SEPHORA TOPLAMA yüz silindir (1), bir çift ucu var, göz alanı, burun veya çene gibi bölgelere ulaşmak için daha zor masaj gibi, yanaklar ve alında ve küçük bir taş gibi daha büyük alanlar masaj büyük bir taş .Yüz masajı silindiri ne zaman ve nasıl kullanılır?Her gün temizlenmiş cilde günlük nemlendiricinizi (serum, krem vb.) uygulayın ve ardından yüz masaj silindiri ile nazikçe masaj yapın. Günde 5 ila 10 dakika yeterlidir.Her kullanımdan sonra yüz masaj silindirini ılık su ve sabunla temizleyin. 

  • Ürün Yorumları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection