Pamuk Diskleri

Aşağıdakileri içeren bir kit:Organik pamuktan (1), makyajı çıkarmak için mükemmel, makinede veya ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

458693
  • tab description Ürün Açıklaması

    Aşağıdakileri içeren bir kit:Organik pamuktan (1), makyajı çıkarmak için mükemmel, makinede veya elde yıkanabilir 7 yeniden kullanılabilir pamuklu disk1 organik pamuklu çamaşır torbası (1)Onlar ne yapıyor ?Organik tarımdan elde edilen %100 pamuk liflerinden (1) üretilen bu pamuklu pedler, makyajı çıkarmak için mükemmel yardımcınızdır: 2 farklı yüzü vardır:- makyajı derinlemesine temizlemeye yardımcı olan dokulu bir taraf;- Hassas bölgelerin temizlenmesi için ideal olan pürüzsüz bir taraf.Çevreye duyarlı bir yaklaşımla geliştirilmiş bir ürünPamuklar ve yıkama filesi organik tarımdan elde edilen %100 pamuktan yapılmıştır (1)Kutu, sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan geliyor ve bitki bazlı mürekkepler kullanılarak dekore ediliyor.Yıkandıktan sonra tekrar kullanılabilir pamuklular(1) Küresel Organik Tekstil Standardı. Organik tekstil, Ecocert Greenlife tarafından verilen sertifika.

    VEGAN İÇİN İYİ*Hayvan kökenli içerik içermeyen ürünler*Veganlar için iyi"

  • Ürün Yorumları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection