LIP STORIES ORMANENT

Her gün kendi # hikayenizi yeniden keşfetmek ister misiniz?Sephora Koleksiyonundan canlı renkler ve ... Devamını oku

LIPSTORIES ORNAMENT-20 XMS US

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

507932
  • tab description Ürün Açıklaması

    Her gün kendi # hikayenizi yeniden keşfetmek ister misiniz?Sephora Koleksiyonundan canlı renkler ve sosyal ağlarda #Hikayelerden ilham alan orijinal ambalajlarda #LIPSTORIES ruj koleksiyonu ile hayatınızın her anını kutlayın.NEDEN SEVİYORUZ?Yeni nesil trend renkleri, kaygan ve rahat dokusu ve eşsiz ambalajı için!3 farklı renkte karşı konulamaz renk yelpazesi: saten, mat ve metalik.Etkili dudaklar için hem yoğun rengi hem de ultra kaygan dokuyu birleştiren bir ruj.Her gölgenin kendi hikayesi var!Görkemli dudaklar için ilk geçişte pigmentli ve örtücü bir renk. Olağanüstü rahatlık için dudakları kurutmayan ultra hafif bir formül.Her renk için benzersiz ambalaj. Nasıl kullanılır ?Ruju, ortadan başlayarak köşelere doğru pürüzsüz bir şekilde dudaklara doğrudan uygulayın.

  • Ürün Yorumları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection