LE STYLO WATERPROOF

Yeni Su Geçirmez Kalem, uzun süre kalıcı, su geçirmez formülü sayesinde gün boyu gözlerinizi ... Devamını oku

LE STYLO WATERPROOF R21 07

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

551208
C268820/1 (Mixte Aqua/Water Nano,European/US Aqua/Water Nano)
C268820/1 (Mixte Aqua/Water Nano,European/US Aqua/Water Nano)
  • tab description Ürün Açıklaması

    Yeni Su Geçirmez Kalem, uzun süre kalıcı, su geçirmez formülü sayesinde gün boyu gözlerinizi vurgular. Bu eyelinerın kremsi dokusu göz kapaklarınızın üzerinde kayar ve çift ucu sayesinde kolay uygulama ve isteğinize göre esneklik sunar. Geri çekilebilir uç, ultra hassas bir çizgi çizmenize olanak tanır ve karıştırma ucu, dumanlı bir etki üzerinde çalışmanıza olanak tanır. Su Geçirmez Stylo, 9 yüksek pigmentli, mat veya metalik tonda gelir. Lancôme, 1935'ten beri Fransız mutluluğun markası.

  • tab ingredients İçerik
    C268820/1 (Mixte Aqua/Water Nano,European/US Aqua/Water Nano)
  • Ürün Yorumları

Güzellik, Lancôme'in kadınlara sunduğu bir gül. Kadınların güzelliği görünüşün ötesine geçer. Cildin bir hissi, tüm duyuların uyanışı, kalp, beden ve ruh arasındaki bir uyumun yansımasıdır. Her kadının güzelliğine ve her kadına en iyi bilimsel yeniliklerimizi sunarak çiçeklenme özgürlüğüne sahip olmak istediğimize inanıyoruz. Lancôme için, yarının güzelliği canlı, cömert, çoğul olacak.