LE STYLO WATERPROOF - Uzun Süre Kalıcı Göz Kalemi

0 Ürün Yorumu
LE STYLO WATERPROOF - Uzun Süre Kalıcı Göz Kalemi
1.050 TL (1)
Yeni Su Geçirmez Göz Kalemi, uzun süre kalıcı, su geçirmez formülü sayesinde gün boyu gözlerinizi ... Devamını oku

1.050 TL (1)
YENİ

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
551207
 • tab description Ürün Açıklaması

  Yeni Su Geçirmez Göz Kalemi, uzun süre kalıcı, su geçirmez formülü sayesinde gün boyu gözlerinizi vurgular. Bu kalemin kremsi dokusu göz kapaklarınızın üzerinde kayar ve çift ucu sayesinde kolay uygulama ve isteğinize göre esneklik sunar. Geri çekilebilir uç, ultra hassas bir çizgi çizmenize olanak tanır ve karıştırma ucu, dumanlı bir etki üzerinde çalışmanıza olanak tanır. 9 yüksek pigmentli, mat veya metalik tonda gelir. Lancôme, 1935'ten beri Fransız mutluluğun markası.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Kirpiklerinizle aynı hizada ultra hassas bir çizgi için asansörlü uç yardımıyla Le Stylo Suya Dayanıklı Göz Kalemi'ni uygulayın ve göz kontürünü uzatmak için çizgiyi gözünüzün dış köşesinin ötesine doğru çekin. Dumanlı göz makyajı için fırçanın karıştırma ucunu kullanarak çekmiş olduğunuz çizgiyi bulanıklaştırın. Le Stylo Suya Dayanıklı Göz Kalemi'ni gözünüzün iç kısmına uygulayarak bakışlarınıza farklı bir hava katın.
 • tab ingredients İçerik
  C268820/1 (Mixte Aqua/Water Nano,European/US Aqua/Water Nano)
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Güzellik, Lancôme'in kadınlara sunduğu bir gül. Kadınların güzelliği görünüşün ötesine geçer. Cildin bir hissi, tüm duyuların uyanışı, kalp, beden ve ruh arasındaki bir uyumun yansımasıdır. Her kadının güzelliğine ve her kadına en iyi bilimsel yeniliklerimizi sunarak çiçeklenme özgürlüğüne sahip olmak istediğimize inanıyoruz. Lancôme için, yarının güzelliği canlı, cömert, çoğul olacak.