ILLUSIONE WOMEN EDP 75 ML ILLUSIONE WOMEN EDP 75 ML

Hayal ve gerçeklik arasında bir an.Enerjik, seksi ve duygusal... Illusione For Her, frenk üzümünün ... Devamını oku
1.808 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

480527
 • tab description Ürün Açıklaması

  Hayal ve gerçeklik arasında bir an.
  Enerjik, seksi ve duygusal... Illusione For Her, frenk üzümünün meyvemsiliği, portakal çiçeğinin kadınsılığı ve zeytin ağacının sıcaklığını barındırıyor. Hassas, puslu renkli şişe küp mimarisini tabanda bir damla sudan oluşan güzel, organik bir element ile birleştirir. Zamansız ve şehvetli tasarım.

 • tab ingredients İçerik
  Kopfnote: Bergamotte, Schwarze Johannisbeere\rHerznote: Orangenblüten, Feigenblätter\rBasisnote: Olivenholz, Essenzen der Tonkabohne""
 • tab olfactory Koku notaları
  ÜST NOTABergamot, Frenk üzümü KALP NOTLARIPortakal çiçeği, Yeşil incir DİP NOTALive odun, Tonka fasulyesi
 • Ürün Yorumları

İncelik, kalite ve eşsiz ustalık - Bottega Veneta, 1966 yılında Vicenza'da kuruluşundan bu yana yeni bir lüks standardı oluşturdu. İtalya'nın usta deri sanatçılarının geleneklerine hakim ve sıradışı deri ürünleri ile tanınan Bottega Veneta, bireysellik ve özgüven anlamına gelirken, ünlü felsefi sloganıyla kendini ifade eder; “Kendi markanız yeterli olduğu zaman..."