His Majesty The Oud - Eau De Parfum

0 Ürün Yorumu
His Majesty The Oud - Eau De Parfum
7.390 TL (1)
Arabistan Kralı I. Faysal'ın cüretkar başarılarından ilham alan Atkinsons His Majesty The King, ... Devamını oku

7.390 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
587157
 • tab description Ürün Açıklaması

  Arabistan Kralı I. Faysal'ın cüretkar başarılarından ilham alan Atkinsons His Majesty The King, sofistike, erkeksi bir eau de parfum. Sizi Arap çöllerinin romantizmine ve gizemine taşıyan yoğun, zengin bir koku için Lapsang souchong çayının karmaşık, zarif üst notası, misk oud, yumuşak hoş kokulu deri ve dip notada tatlı, baharatlı karanfillerle harmanlanır.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Yaklaşık 30 cm. uzaklıktan sıkınız. -Koku kendi vücudunuzun sıcaklığı ile yoğunlaşır. Daha uzun süreli, daha güçlü bir koku için diz ve dirseklerinizin iç eklemlerine uygulayın. -Uygulamadan sonra, cildi sürtünmekten kaçının. -Bilek içine parfüm uygulamayı tercih ederseniz, sık sık el yıkamanın ardından koku bütünlüğünü kaybeden ve tekrar tekrar tazelemeniz gerekebilir. -12 ay sonra kokuyu değiştirin. Bir yıldan daha eski süre açık kalan parfümlerde orijinal kokunun bütünlüğünü kaybolur.
 • tab olfactory Koku notaları
  TEPE NOTALAR Lapsang Souchong Çayı KALP NOTALAR Karanfil Ardıç Yağı ALT NOTALAR Laos Oud’u Aselbent çayı Deri
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Hikaye 18. Yüzyılın son yılında başlar. 1799 yılında genç bir girişimci olan James Atkinson, kendi icadı parfümlerin ve tuvalet malzemelerinin formülleri ile bol miktarda gül kokulu ayı yağı merhemiyle Cumberland’den Londra’ya geçti. Atkinson yalnız değildi. Yanında kendini tamamen sahibine adamış bir ayı vardı. Bu ilginç ekip Londra’ya varınca, hedeflerine ulaşmaları çok da uzun sürmedi. Çünkü kısa sürede bu muhteşem krem kibirli Londralıların vazgeçilmezi oldu. Gerçi bu aristokratların kremi alması biraz zahmetliydi. Çünkü kremi almak için tüm cesaretlerini toplayıp, korkutucu ayı bulunan 44 Gerard Sokağı’ndaki mağazaya girmeleri gerekiyordu. Bir kere girdiler mi de, tüm sezonluk kremi bir kerede alıyorlardı.