His Majesty The Oud-Eau De Parfum His Majesty The Oud-Eau De Parfum

Arabistan Kralı I. Faysal'ın cüretkar başarılarından ilham alan Atkinsons His Majesty The King, ... Devamını oku
3.605 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

587157
  • tab description Ürün Açıklaması

    Arabistan Kralı I. Faysal'ın cüretkar başarılarından ilham alan Atkinsons His Majesty The King, sofistike, erkeksi bir eau de parfum. Sizi Arap çöllerinin romantizmine ve gizemine taşıyan yoğun, zengin bir koku için Lapsang souchong çayının karmaşık, zarif üst notası, misk oud, yumuşak hoş kokulu deri ve dip notada tatlı, baharatlı karanfillerle harmanlanır.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Yaklaşık 30 cm. uzaklıktan sıkınız. -Koku kendi vücudunuzun sıcaklığı ile yoğunlaşır. Daha uzun süreli, daha güçlü bir koku için diz ve dirseklerinizin iç eklemlerine uygulayın. -Uygulamadan sonra, cildi sürtünmekten kaçının. -Bilek içine parfüm uygulamayı tercih ederseniz, sık sık el yıkamanın ardından koku bütünlüğünü kaybeden ve tekrar tekrar tazelemeniz gerekebilir. -12 ay sonra kokuyu değiştirin. Bir yıldan daha eski süre açık kalan parfümlerde orijinal kokunun bütünlüğünü kaybolur.
  • tab olfactory Koku notaları
    TEPE NOTALAR Lapsang Souchong Çayı KALP NOTALAR Karanfil Ardıç Yağı ALT NOTALAR Laos Oud’u Aselbent çayı Deri
  • Ürün Yorumları