Gold Fair In MayFair-Eau De Parfum Gold Fair In MayFair-Eau De Parfum

Atkinsons Gold Fair in MayFair, stil ve incelik yayıyor. Londra'nın seçkin Mayfair semtinden ... Devamını oku
3.045 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

587149
  • tab description Ürün Açıklaması

    Atkinsons Gold Fair in MayFair, stil ve incelik yayıyor. Londra'nın seçkin Mayfair semtinden esinlenerek, pelin otu ve hindistan cevizi gibi çeşitli malzemeleri iris, adaçayı ve kakao çekirdekleriyle kusursuz bir şekilde harmanlar ve yumuşak, misk notalarla tamamlar. Kendine özgü, göz alıcı altın şişesi, herhangi bir makyaj masasında gururla yer almaya mahkumdur.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Yaklaşık 30 cm. uzaklıktan sıkınız. -Koku kendi vücudunuzun sıcaklığı ile yoğunlaşır. Daha uzun süreli, daha güçlü bir koku için diz ve dirseklerinizin iç eklemlerine uygulayın. -Uygulamadan sonra, cildi sürtünmekten kaçının. -Bilek içine parfüm uygulamayı tercih ederseniz, sık sık el yıkamanın ardından koku bütünlüğünü kaybeden ve tekrar tekrar tazelemeniz gerekebilir. -12 ay sonra kokuyu değiştirin. Bir yıldan daha eski süre açık kalan parfümlerde orijinal kokunun bütünlüğünü kaybolur.
  • tab olfactory Koku notaları
    TEPE NOTALAR Pelin otu Muskat KALP NOTALAR Iris Kakao çekirdeği Adaçayı ALT NOTALAR Ambrox Vetiver Sitraks
  • Ürün Yorumları