Glowish All Over Bronze - Pudra Fırçası

0 Ürün Yorumu
Glowish All Over Bronze - Pudra Fırçası
859 TL (1)
Duo-Fiber. Yumuşak Bulanıklık Etkisi. Sentetik Liflerle Üretilmiştir.Profesyoneller ve yeni ba ... Devamını oku

859 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
551613
 • tab description Ürün Açıklaması

  Duo-Fiber. Yumuşak Bulanıklık Etkisi. Sentetik Liflerle Üretilmiştir.Profesyoneller ve yeni başlayanlar için mükemmel olan bu özel tasarım fırça, kesintisiz renk uygulaması için yüzünüzün hatlarını sarar. Kabarık ancak yapılandırılmış lifler, güzel bir şekilde eşit, cildi bulanıklaştıran bir yüzey için doğru miktarda ürünü alır!  - HERHANGİ bir toz formülü uygulayın ve karıştırın  - Ürünleri kolayca karıştırır  -% 100 sentetik elyaftan yapılmıştır - sizi görüyoruz, veganlar!  - PCR (tüketici sonrası geri dönüştürülmüş) plastikten yapılmış sap  - Süper kullanışlı, yeniden kullanılabilir bir seyahat çantasıyla tamamlayın

 • tab tips Kullanım Önerileri
  1. Adım: Pigmentleri karıştırmak için fırçayı seçtiğiniz ürüne daldırın ve döndürün.
  2. Adım: Yüzünüzün vurgulamak istediğiniz belirli bölgelerine uygulayın!
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Güzellik, kadınların kendileri hakkındaki algısını değiştirebilir. Kendi gücüyle kendine güvenen bir kadının dünyayı fethedebileceğine inanıyorum! Huda Beauty, Dubai’li Huda Kattan tarafından 2013 yılında kurulmuş, ve kısa sürede uluslararası tanınan bir marka haline gelmiştir. Huda, kadınlara her zaman eşlik eden ürünleriyle, kendi tarzlarını ortaya koymaları ve kendilerine ve güçlerine daha çok güvenmeleri için çalışmalarına devam etmektedir.