Fond de teint perfection éclat Parlaklık veren kusur giderici fondöten Fond de teint perfection éclat Parlaklık veren kusur giderici fondöten

NEDEN SEVİLİR?Hafif dokusu cilt ile anında birleşerek kapatıcılığını ihtiyaçlarınıza göre ayarlaman ... Devamını oku
219 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

388051
SEPETTE İNDİRİM
Virtual try on icon
ONLINE MAKYAJ ILE DENE
 • tab description Ürün Açıklaması

  NEDEN SEVİLİR?
  Hafif dokusu cilt ile anında birleşerek kapatıcılığını ihtiyaçlarınıza göre ayarlamanıza olanak tanır.

  Bu fondöten cildi birleştir, cilde ışıltı verir ve cilt dokusunu pürüzsüzleştirir.
  Hangi makyaj tipi için?

  Taze ve aydınlık bir cilt için:

  - Hafif dokusu ciltte anında eriyerek , ağırlık yapmadan cildi hassas bir şekilde nemlendirir.
  .

  - Soft focus pudraları düzgün bir cilt için kusurları giderir ve cilt dokusunu pürüzsüzleştirir..  +’lar :

  - 10 saat boyunca nemlendirme- 10 saatlik uzun süreli kalıcılık.

  - Gül  özleri ve hiyalüronik asit içerir.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  1. Elinizin arka tarafına 1 damla fondöten damlatın. Fırçanızın yardımıyla fırçaya dağılması ve iyi bir şekilde yedirilmesi için fırçayla nazik hareketlerle fondöteni alın. ,2. Alnınıza, çenenize ve yanaklara fondötenli fırçayla 4 kere dokundurduktan son
 • tab ingredients İçerik
  17.5 AVOINE - OAT (N)
  AQUA (WATER),CAPRYLYL METHICONE,CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE),ISODODECANE,CYCLOPENTASILOXANE,PEG-10 DIMETHICONE,GLYCERIN,DIMETHICONE,BUTYLENE GLYCOL,CI 77492 (IRON OXIDES),DIMETHICONE CROSSPOLYMER,PENTYLENE GLYCOL,SODIUM CHLORIDE,PHENOXYETHANOL,SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE,TRIMETHYLSILOXYSILICATE,DISTEARDIMONIUM HECTORITE,TRIETHOXYSILYLETHYL POLYDIMETHYLSILOXYETHYL HEXYL DIMETHICONE,CI 77491 (IRON OXIDES),TREHALOSE,ETHYLHEXYLGLYCERIN,CI 77499 (IRON OXIDES),PROPYLENE CARBONATE,SERINE,SODIUM HYALURONATE,ALGIN,HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL,ROSE EXTRACT,TOCOPHEROL.

  18.5 DUNE - DUNE (Y)
  AQUA (WATER),CAPRYLYL METHICONE,CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE),ISODODECANE,CYCLOPENTASILOXANE,PEG-10 DIMETHICONE,GLYCERIN,DIMETHICONE,CI 77492 (IRON OXIDES),BUTYLENE GLYCOL,DIMETHICONE CROSSPOLYMER,PENTYLENE GLYCOL,SODIUM CHLORIDE,PHENOXYETHANOL,SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE,TRIMETHYLSILOXYSILICATE,DISTEARDIMONIUM HECTORITE,TRIETHOXYSILYLETHYL POLYDIMETHYLSILOXYETHYL HEXYL DIMETHICONE,TREHALOSE,ETHYLHEXYLGLYCERIN,CI 77491 (IRON OXIDES),PROPYLENE CARBONATE,SERINE,CI 77499 (IRON OXIDES),SODIUM HYALURONATE,ALGIN,HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL,ROSE EXTRACT,TOCOPHEROL.

  25.5 BEIGE CHAUD - WARM BEIGE (Y)
  AQUA (WATER),CAPRYLYL METHICONE,CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE),ISODODECANE,CYCLOPENTASILOXANE,CI 77492 (IRON OXIDES),PEG-10 DIMETHICONE,GLYCERIN,DIMETHICONE,BUTYLENE GLYCOL,DIMETHICONE CROSSPOLYMER,PENTYLENE GLYCOL,SODIUM CHLORIDE,PHENOXYETHANOL,CI 77491 (IRON OXIDES),SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE,TRIMETHYLSILOXYSILICATE,DISTEARDIMONIUM HECTORITE,CI 77499 (IRON OXIDES),TRIETHOXYSILYLETHYL POLYDIMETHYLSILOXYETHYL HEXYL DIMETHICONE,TREHALOSE,ETHYLHEXYLGLYCERIN,PROPYLENE CARBONATE,SERINE,SODIUM HYALURONATE,ALGIN,HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL,ROSE EXTRACT,TOCOPHEROL.

  28.5 CAMEL NATUREL - NATURAL CAMEL (Y)
  AQUA (WATER),CAPRYLYL METHICONE,CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE),ISODODECANE,CYCLOPENTASILOXANE,PEG-10 DIMETHICONE,CI 77492 (IRON OXIDES),GLYCERIN,DIMETHICONE,BUTYLENE GLYCOL,DIMETHICONE CROSSPOLYMER,PENTYLENE GLYCOL,SODIUM CHLORIDE,CI 77491 (IRON OXIDES),PHENOXYETHANOL,SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE,TRIMETHYLSILOXYSILICATE,DISTEARDIMONIUM HECTORITE,TRIETHOXYSILYLETHYL POLYDIMETHYLSILOXYETHYL HEXYL DIMETHICONE,TREHALOSE,ETHYLHEXYLGLYCERIN,PROPYLENE CARBONATE,SERINE,CI 77499 (IRON OXIDES),SODIUM HYALURONATE,ALGIN,HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL,ROSE EXTRACT,TOCOPHEROL.

  34.5 NOIX DE MUSCADE - NUTMEG (N)
  AQUA (WATER),CAPRYLYL METHICONE,CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE),CI 77492 (IRON OXIDES),ISODODECANE,CYCLOPENTASILOXANE,PEG-10 DIMETHICONE,GLYCERIN,DIMETHICONE,BUTYLENE GLYCOL,DIMETHICONE CROSSPOLYMER,CI 77491 (IRON OXIDES),PENTYLENE GLYCOL,SODIUM CHLORIDE,CI 77499 (IRON OXIDES),PHENOXYETHANOL,SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE,TRIMETHYLSILOXYSILICATE,DISTEARDIMONIUM HECTORITE,TRIETHOXYSILYLETHYL POLYDIMETHYLSILOXYETHYL HEXYL DIMETHICONE,TREHALOSE,ETHYLHEXYLGLYCERIN,PROPYLENE CARBONATE,SERINE,SODIUM HYALURONATE,ALGIN,HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL,ROSE EXTRACT,TOCOPHEROL.

  37. CANNELLE - CINNAMON (Y)
  AQUA (WATER),CAPRYLYL METHICONE,CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE),CI 77492 (IRON OXIDES),ISODODECANE,CYCLOPENTASILOXANE,PEG-10 DIMETHICONE,GLYCERIN,DIMETHICONE,BUTYLENE GLYCOL,CI 77491 (IRON OXIDES),DIMETHICONE CROSSPOLYMER,PENTYLENE GLYCOL,SODIUM CHLORIDE,PHENOXYETHANOL,SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE,TRIMETHYLSILOXYSILICATE,DISTEARDIMONIUM HECTORITE,TRIETHOXYSILYLETHYL POLYDIMETHYLSILOXYETHYL HEXYL DIMETHICONE,CI 77499 (IRON OXIDES),TREHALOSE,ETHYLHEXYLGLYCERIN,PROPYLENE CARBONATE,SERINE,SODIUM HYALURONATE,ALGIN,HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL,ROSE EXTRACT,TOCOPHEROL.

  49. PAIN D'ÃƑ©PICE - GINGERBREAD (Y)
  AQUA (WATER),CAPRYLYL METHICONE,CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE),CI 77492 (IRON OXIDES),ISODODECANE,CYCLOPENTASILOXANE,PEG-10 DIMETHICONE,GLYCERIN,DIMETHICONE,BUTYLENE GLYCOL,CI 77491 (IRON OXIDES),DIMETHICONE CROSSPOLYMER,PENTYLENE GLYCOL,SODIUM CHLORIDE,PHENOXYETHANOL,SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE,TRIMETHYLSILOXYSILICATE,DISTEARDIMONIUM HECTORITE,TRIETHOXYSILYLETHYL POLYDIMETHYLSILOXYETHYL HEXYL DIMETHICONE,CI 77499 (IRON OXIDES),TREHALOSE,ETHYLHEXYLGLYCERIN,PROPYLENE CARBONATE,SERINE,SODIUM HYALURONATE,ALGIN,HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL,ROSE EXTRACT,TOCOPHEROL.

  62. TIRAMISU (N)
  AQUA (WATER),CAPRYLYL METHICONE,CI 77492 (IRON OXIDES),ISODODECANE,CYCLOPENTASILOXANE,CI 77491 (IRON OXIDES),PEG-10 DIMETHICONE,GLYCERIN,DIMETHICONE,CI 77499 (IRON OXIDES),BUTYLENE GLYCOL,DIMETHICONE CROSSPOLYMER,PENTYLENE GLYCOL,SODIUM CHLORIDE,PHENOXYETHANOL,SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE,TRIMETHYLSILOXYSILICATE,DISTEARDIMONIUM HECTORITE,TRIETHOXYSILYLETHYL POLYDIMETHYLSILOXYETHYL HEXYL DIMETHICONE,TREHALOSE,ETHYLHEXYLGLYCERIN,PROPYLENE CARBONATE,SERINE,SODIUM HYALURONATE,ALGIN,HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL,ROSE EXTRACT,TOCOPHEROL.

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection