Glitter Power Brush Set - 4'lü Göz Fırçası Seti

0 Ürün Yorumu
Glitter Power Brush Set - 4'lü Göz Fırçası Seti
769 TL (1)
Göz makyajının her türü için göz alıcı ve temel fırçalardan oluşan Parıltılı Güçlü Fırça Kiti(1) ile ... Devamını oku

769 TL (1)
YENİ

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
619396
 • tab description Ürün Açıklaması

  Göz makyajının her türü için göz alıcı ve temel fırçalardan oluşan Parıltılı Güçlü Fırça Kiti(1) ile ışıltıyı güçlendirin ve yapay elmasların dünyasına dalın. SEPHORA COLLECTION Instagram topluluğu ile işbirliği içinde.

  Ne işe yarar?
  Çok sayıda görünüm elde etmek için özel olarak tasarlanmış bu parıltılı fırça seti(2), 4 temel göz fırçasını bir araya getiriyor. Başları kolay ve hassas bir uygulama için işlenen bu fırçalar sayesinde en çıplak(3) en cüretkar görünümlerden yeni görünümler deneyin. En sevdiğiniz sıvı veya toz göz farı ve diğer ürünleri ayarlayın, karıştırın ve bulanıklaştırın. Daha ışıltılı bir görünüm için görünümünüze ışıltı ekleyin(2)!

  +
  Bu fırça seti sorumlu bir yaklaşımla geliştirildi:
  - Fırçaların kılları sentetik elyaftan yapılmıştır.
  - Ambalaj kartonu, sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan gelir.
  - Bu ambalaj tekrar kullanılabilir: Fırçalarınızı tozdan uzak tutarak ona ikinci bir hayat verin.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Crease Brush: Görünümünüzü yoğunlaştırmak için ileri geri vuruş yaparak göz kapağı kıvrımına koyu renkli bir göz farı uygulayın. Eyeshadow Brush: Göz farını gözün iç köşesine doğru uygulayın. Daha sonra göz farını yoğunlaştırabilir veya bulanıklaştırabilirsiniz. Smudge Brush: Kirpik çizgisi boyunca göz kalemi veya göz farı ile kalın bir çizgi çizdikten sonra, Smudge Brush ile ileri geri hareketler yaparak ürünü karıştırın. Angled eyeliner + brow brush: - Kaşlarınız için krem veya toz bir ürün kullanarak kaşlarınızın üzerine küçük çizgiler çizin. -Eyeliner için krem veya pudra bir ürün kullanarak gözünüzün iç köşesine doğru bir çizgi çizin.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection