Gentle Eye Makeup Remover - Makyaj Temizleyici

0 Ürün Yorumu
Gentle Eye Makeup Remover - Makyaj Temizleyici
810 TL (1)
Hızlı ve hafif formülü ile hemen etki eder. Oil-free yapısı ile yeniden makyaj uygulamaya uygundur. ... Devamını oku

810 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
11072
 • tab description Ürün Açıklaması

  Hızlı ve hafif formülü ile hemen etki eder. Oil-free yapısı ile yeniden makyaj uygulamaya uygundur. Cilde bakım sağlar. Unutmayın: Makyajınızı temizlemeden asla uyumayın. Temiz bir cilt, cilt bakımının ilk adımıdır. Makyaj temizleme pamuğu ile göz kapaklarınızın üzerine uygulayınız. Bir süre tuttuktan sonra, hafifçe bastırarak makyajınızı temizleyiniz.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Makyaj temizleme pamuğu ile göz kapaklarınızın üzerine uygulayınız. Bir süre tuttuktan sonra, hafifçe bastırarak makyajınızı temizleyiniz.
 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Bayan Estée Lauder tarafından 1946’da kurulan Estée Lauder markası, o yıldan itibaren yenilikçiliğe ve en doğru servisi vermenin gücüne inanmaktadır. Bayan Estée Lauder markasını yaratırken eşsiz bilgi birkimini, deneyimlerini, tutkusunu, ailesinin önceliklerini ve tabi ki de örnek ürünlerini kullandı. Ona göre her kadın güzel olabilirdi. 1960 yılı itibariyle Estée Lauder ürünleri dünyaya açılarak 150'nin üzerinde ülkede satılmaya başlamıştır ve ikonik ürünleri ve servisleriyle günümüzde kozmetik sektörüne yön veren öncü markalardan biri olarak konumlanmış durumdadır.