Hediye verme sanatını sahiplenen Jo Malone London, özgün notaları ve sofistike İngiliz aromaları ile hayatınızın her anına eşlik ediyor. Şaşırtıcı, zarif ve eğlenceli koku kombinasyonları ile hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu etmeniz için ideal bir hediye alternatifi sunuyor. Jo Malone London’ın benzersiz kokularını, lüks banyo, vücut ve ev ürünlerini keşfedin!

COLOGNE KOLEKSİYONU
COLOGNE KOLEKSİYONU

Mükemmel ilk Jo Malone London kokunuzu veya Jo Malone London koleksiyonunuza eklenecek yeni kokunuzu keşfedin. İngiliz stilini beklenmedik kokularla kutlayın

Keşfet

COLOGNE INTENSE
COLOGNE INTENSE
Değerli içeriklerle zenginleştirilmiş, görkemliden gizemliye uzanan bir koleksiyon. Gösterişli ve beklenmedik kokulardan oluşan Cologne Intense koleksiyonunu keşfedin.
BANYO & VÜCUT KOLEKSİYONU
BANYO & VÜCUT KOLEKSİYONU
Günlük rutininize lüks bir dokunuş katın. İkonik kokularımızdan oluşan canlandırıcı vücut ürünleri ile Banyo & Vücut Koleksiyonumuzu keşfedin.
EV KOLEKSİYONU
EV KOLEKSİYONU
Evinizi hoş kokulu hikayelerle doldurun. Anılara ilham veren kokularla, enerjinizi yükseltin. Evinizdeki büyüleyici kokular sayesinde, her anınızı unutulmaz kılın.