Hediye verme sanatını sahiplenen Jo Malone London, özgün notaları ve sofistike İngiliz aromaları ile hayatınızın her anına eşlik ediyor. Şaşırtıcı, zarif ve eğlenceli koku kombinasyonları ile hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu etmeniz için ideal bir hediye alternatifi sunuyor. Jo Malone London’ın benzersiz kokularını, lüks banyo, vücut ve ev ürünlerini keşfedin!

COLOGNE KOLEKSİYONU
COLOGNE KOLEKSİYONU

Mükemmel ilk Jo Malone London kokunuzu veya Jo Malone London koleksiyonunuza eklenecek yeni kokunuzu keşfedin. İngiliz stilini beklenmedik kokularla kutlayın

Keşfet

COLOGNE INTENSE
COLOGNE INTENSE
Değerli içeriklerle zenginleştirilmiş, görkemliden gizemliye uzanan bir koleksiyon. Gösterişli ve beklenmedik kokulardan oluşan Cologne Intense koleksiyonunu keşfedin.
DİFÜZÖRLER
DİFÜZÖRLER
Jo Malone London'ın şık ve sofistike difüzörleri ile her mekanı, zahmetsizce ve uzun süre kalıcı olacak şekilde dekore edin ve kokulandırın.
MUMLAR
MUMLAR
Klasik Mumlardan, Deluxe ve Lüks Mumlara... Zengin meyvelerin, beyaz çiçeklerin ve elegan odunsu notaların kokusunu havaya hissedin. Jo Malone London'ın eşsiz kokulu mumlarıyla, bulunduğunuz yere büyüleyici bir atmosfer katın