EAU MYSTIQUE EL VE VÜCUT LOSYONU EAU MYSTIQUE EL VE VÜCUT LOSYONU

Eau Mystique Eau de Parfum'ün doğu masallarını hatırlatan uzun süre kalıcı ve baş döndürücü ... Devamını oku
230 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

537113
  • tab description Ürün Açıklaması

    Eau Mystique Eau de Parfum'ün doğu masallarını hatırlatan uzun süre kalıcı ve baş döndürücü kokusuyla zenginleştirilmiş, el ve vücut losyonu.. İçeriğindeki shea yağı, argan yağı, tatlı badem yağı ve hyaluronik asit ile zenginleştirilmiş hızlı emilen özel formülü ile cildi nemlendirir ve besler. Cilde ipeksi bir yumuşaklık kazandırır, parfüm ile birlikte kullanıldığında kokunun kalıcılık süresini uzatır. Mineral yağ ve paraben içermez.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Tüm vücuda masaj yaparak uygulayın.
  • tab olfactory Koku notaları
    Her sabah ve akşam temiz ve kuru göz çevresine nazikçe uygulayın. Krem tümüyle emilinceye kadar göz çevresine masaj hareketleriyle yedirin.
  • Ürün Yorumları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.