DOLDURULABİLİR MAKYAJ PALETİ L DOLDURULABİLİR MAKYAJ PALETİ L

Bu kişiselleştirilebilir ve doldurulabilir makyaj paleti, tüm manyetik renk tonlarımızı taşıma ... Devamını oku
49 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

397908
 • tab description Ürün Açıklaması

  Bu kişiselleştirilebilir ve doldurulabilir makyaj paleti, tüm manyetik renk tonlarımızı taşıma kapasitesine sahiptir.  M formatına aşağıdakiler dahil edilebilir:
   
  - 2 tane Artist Color yedek far

  - veya 4 tane Artist Color Shadow yedek far

  -veya 1 tane Artist Face Color yedek far + 2 tane Artist Color Shadow yedek far  Kendi kişisel paletinizi oluşturun ve yaratıcılığınızı ifade edin!

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Farlarınızı seçin. Paletinizi oluşturun. Allık rutininizi oluşturun!

  Profesyoneller gibi, kendi renk uyumunuzu oluşturun. Mıknatıs sistemi sayesinde far yedeklerini kolayca paletinize kaydırın.
 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

MAKE UP FOR EVER, herkesin erişebileceği yüksek performanslı hizmetler geliştiren ve ürünler tasarlayan makyaj sanatçılarından meydana gelen bir topluluktur. Markanın zenginliği çeşitlilik ve bireysellikten oluşuruyor ve herkesi kendi benzersizliğini ortaya çıkararak mükemmelleştirmeye teşvik ediyor. Makyaj sanatçılarıyla olan özel ve güçlü ilişkimizin temelini oluşturan MAKE UP FOR EVER Akademilerimiz, her yıl 1.300'den fazla kişiye eğitim veriyor. MAKE UP FOR EVER'da biz bir ekibiz, size hizmet veren bir ekibiz ve herkes için buradayız.