DO NOT DRINK / Vanille + Fleur De Sel 50 ml

%87 oranında doğal kökenli bileşenlerden oluşan DO NOT DRINK* Vanilya + Tuz Çiçeği herkesin severek ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

469440
GOOD FOR
ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, TOCOPHEROL, LINALOOL, BENZYL CINNAMATE.
ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, TOCOPHEROL, LINALOOL, BENZYL CINNAMATE.
  • tab description Ürün Açıklaması

    %87 oranında doğal kökenli bileşenlerden oluşan DO NOT DRINK* Vanilya + Tuz Çiçeği herkesin severek kullanabileceği gurme bir parfüm.Fransa'da üretilen DO NOT DRINK hoş kokulu parfüm serisi doğal kökenli narin bileşenlerle, şaşırtıcı bir lezzete sahip notaları bir araya getiriyor. Kokuları o kadar güzel ki insanda neredeyse bu parfümleri içme isteği uyandırıyor ;)Dikkat edin bağımlılık yapabilir! Leziz bir kokteyle gibi incelikle hazırlanan bu gurme parfümün içerisinde şaşırtıcı Tuz Çiçeği ile desteklenen Vanilya notaları güneşli parfümleri ve tatlı/tuzlu karışımları sevenlere hitap ediyor. Nazik ve altta kalmaya eğilimli Vanilya, ince ve denizden gelen Tuz Ççeği ile bir araya geldiği anda kristal bir yapı kazanıyor. Kadın ve erkekler için uygun fiyatlı, erişilebilir bir parfüm.Tüm DO NOT DRINK parfümleri gibi Eau sucrée-salée de %87 oranında doğal kökenli bileşenlerden oluşur ve şeker pancarından elde edilen bitkisel kökenli alkol kullanılarak üretilir. Parfümde kullanılan hammaddeler yaratıcılıklarıyla dünyaca ünlü Fransız parfümörler tarafından Madagaskar vanilyası ve İtalyan bergamotu gibi incelikli bileşenler arasından seçilmiştir.DO NOT DRINK koleksiyonunun ambalajlarında kullanılan karton sürdürülebilir şekilde kullanılan ormanlardan elde edilir ve baskıda kullanılan mürekkep bitkisel kökenlidir. Parfüm şişesi ve ambalajı tamamıyla geri dönüşümlüdür.

  • tab ingredients İçerik
    ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, TOCOPHEROL, LINALOOL, BENZYL CINNAMATE.
  • Ürün Yorumları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection