Clr Ev Youth Fluid 100.5

0 Ürün Yorumu
Clr Ev Youth Fluid 100.5
1.530 TL (1)
Gerçek bir "gençlik konsantresi" olan bu fondöten anında ve günden güne gözle görülür derecede genç ... Devamını oku

1.530 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
494264
 • tab description Ürün Açıklaması

  Gerçek bir "gençlik konsantresi" olan bu fondöten anında ve günden güne gözle görülür derecede genç görünümlü bir cilt için cildin parlaklığını harekete geçirir. Clarins laboratuvarları 3 yıllık araştırma ve 186 denemeden sonra bu eşsiz formülü yarattı. 30 yaşından itibaren rahat, ışıltılı ve aydınlık bir ten isteyen tüm kadınlar için.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Sadece birkaç damlaya ihtiyacınız var çünkü çok pigmentli. En iyi şekilde parmaklarınızı kullanarak uygulayın, yüzünüze merkezden başlayıp dışa doğru boyun, saç çizgisi ve kulaklara doğru ilerlemeden önce fondötenin bir kısmını ellerinizde hafifçe ısıtın. Veya tercih ederseniz, favori fondöten fırçanızı kullanın ve aynı şekilde uygulayın.
 • tab ingredients İçerik
  Hindiba yaprağı özü cildi sıkı göstermek için kollajen sentezini arttırır. Kırmızı alg özü biyolojik peeling etkisi sayesinde ışığın cilt yüzeyine yansımasını sağlar.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Clarins güzelliğe önem verir, aşktan ilham alır. Paris’te 1954 yılında kapılarını açtığı ilk Clarins enstitüsü Jacques Courtin-Clarins’in kadınların güzelliğine duyduğu aşk ve saygıdan doğmuştur. Lüks segment Cilt bakımı kategorisinde Avrupa’nın 1 numaralı markası olan Clarins, kadınlara doğanın en iyisini, en değerli içeriklerini sunmak için durmadan çalışmaktadır.