BRUSH FOUNDATION DOUBLE-ENDED BRUSH FOUNDATION DOUBLE-ENDED

Doğal bir fondoten görünümü için krem veya kompakt fondöteninizi zahmetsizce uygulamanıza olanak tan ... Devamını oku
489 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

527704
  • tab description Ürün Açıklaması

    Doğal bir fondoten görünümü için krem veya kompakt fondöteninizi zahmetsizce uygulamanıza olanak tanıyan çift uçlu bir fırça olan Build & Buff Foundation Brush ile mükemmel görüntünüzü tamamlayınÖzellikler: Tüm temel formüllerinin optimum uygulaması için tasarlanan bu sentetik elyaf fırça, temeli her seferinde kontrollü ve hassas bir şekilde karıştırmanıza olanak tanır.Uygulama: Piramit şeklindeki bu fırça, burun gibi zor alanlara ulaşmak için mükemmel bir şekilde uygundur ve hedeflenen alanları kapatmayı çok kolaylaştırır. Gündüz rötuşları için de mükemmeldir.Buff Tarafı (Karışım): Düz yüzeyi ve yuvarlak kenarları ile yoğun kılları, kusursuz düzleştirme ve solma için optimum uygulama sağlar.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Build tarafı ile fondöteninizi alın ve yanaklar, alının ortası ve burun kemiği gibi bölgelere uygulayın.
    Ardından kusursuz bir airbrush etkisi yaratmak için ürünü Buff tarafı ile pürüzsüz hâle getirin.
  • Ürün Yorumları

Güzellik, kadınların kendileri hakkındaki algısını değiştirebilir. Kendi gücüyle kendine güvenen bir kadının dünyayı fethedebileceğine inanıyorum! Huda Beauty, Dubai’li Huda Kattan tarafından 2013 yılında kurulmuş, ve kısa sürede uluslararası tanınan bir marka haline gelmiştir. Huda, kadınlara her zaman eşlik eden ürünleriyle, kendi tarzlarını ortaya koymaları ve kendilerine ve güçlerine daha çok güvenmeleri için çalışmalarına devam etmektedir.