BIOCILS KİRPİK BESLEYİCİ GÖZ MAKYAJ TEMİZLEYİCİ BIOCILS KİRPİK BESLEYİCİ GÖZ MAKYAJ TEMİZLEYİCİ

Çift fazlı göz makyaj temizleyici Biocils Anti-Chute, yüksek performanslı makyaj temizleme ... Devamını oku
419 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

354123
 • tab description Ürün Açıklaması

  Çift fazlı göz makyaj temizleyici Biocils Anti-Chute, yüksek performanslı makyaj temizleme performansı sunar. Makyajı mükemmel bir şekilde çıkarır. Düzenli kullanımda uyuduktan sonra iz bırakmaz.,Biotherm’in tüm ürünlerinde eşsiz yenileyici içerik Life Plankton™ bulunmaktadır.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Kullanmadan önce çalkalayın. Göz kapaklarınıza ve kirpiklerinize kuru pamuk bir ped ile uygulayın. Durulamaya gerek yoktur.
 • tab ingredients İçerik
  AQUA, ISODODECANE, ISOPROPYL PALMITATE, UNDECANE, TRIDECANE, POTASSIUM PHOSPHATE, SODIUM CHLORIDE, HEXYLENE GLYCOL, DIPOTASSIUM PHOSPHATE, DISODIUM EDTA, DECYL GLUCOSIDE, POLYAMINOPROPYL BIGUIANIDE, MADECASSOSIDE, GERANIOL, CITRONELLOL, ARGININE, CITRIC ACID, VITREOSCILLA FERMENT, CI 60725, PARFUM

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

Yüzyıllar boyunca, erkekler ve kadınlar, FRANSIZ PİRENE DAĞLARI’NDA cildini güzelleştirmek için şifa verici sular ile banyo yapıyorlardı. Bir Fransız laboratuvarı olan Biotherm, bu şifa verici suların sırrını 1952’de keşfetti. BIOTHERM’in mucizevi ürünü Life Plankton , 5% konsantre formülüyle sadece 8 günde* ciltte gözle görülen değişimler yaratır.