324 Brow & Lash Spoolie - Göz Kalemi

0 Ürün Yorumu
324 Brow & Lash Spoolie - Göz Kalemi
359 TL (1)
Yeni ZOEVA 324 Brow & Lash Spoolie, ideal kaşınızı oluşturmanıza yardımcı olmak için kaşlarınızı ... Devamını oku

359 TL (1)
SADECE SEPHORA'DA

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
574254
 • tab description Ürün Açıklaması

  Yeni ZOEVA 324 Brow & Lash Spoolie, ideal kaşınızı oluşturmanıza yardımcı olmak için kaşlarınızı şekillendirmek ve yumuşatmak için tasarlanmıştır. Kaş kıllarını nazikçe yukarı doğru fırçalayarak kaşlarınızı kabartın veya doğal bir görünüm için en sevdiğiniz jel, krem, toz veya kalem kaş ürününü dağıtmaya ve yumuşatmaya yardımcı olmak için kullanın. Bu sağlam tarak, ekstra hacimli göz alıcı bir etki için kirpikleri maskaradan önce veya sonra ayırmak için de uygundur. Tek kullanımlık maskara değneklerine sürdürülebilir bir alternatif.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Kaşları doldurmadan önce şekillendirmek ve şekillendirmek için tüylerin çıkış yönünde yukarı doğru kısa vuruşlar kullanın.
  - Ürünü yumuşatmak ve karıştırmak için kaşlarınızı doldurduktan sonra fırçalayın.
  - Kirpiklerinizi fırçalayın ve yalnızca birkaç taramada fazla maskarayı etkili bir şekilde çıkarın.
  - Tüm kaş ve maskara ürünleri için idealdir.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

ZOEVA, kadınların kişisel güzelliğine odaklanan, makyaja ve fırçalara olan derin tutkusu ve sevgisiyle tanınan genç bir Alman kozmetik markasıdır. Her ZOEVA ürünü, özveri ile tasarlanmaktadır.