322 Brow Line Geniş Kaş Fırçası 322 Brow Line Geniş Kaş Fırçası

ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve ba ... Devamını oku
139 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

342370
 • tab description Ürün Açıklaması

  ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve başarılı bir Alman kozmetik şirketidir. Bireysel güzelliği güçlendirme felsefesini ve her kadının kendi öz saygısını takip eden marka, olağanüstü kalitede ve zamansız tasarımlar üretmek için çok çalışır.
  ZOEVA Brow Line Brush No:322 dakikalar içinde kusursuz görünen kaş yayı yaratmak için kullanılan kaş fırçasıdır. Hassas bir fırça darbesiyle, kaş kıllarını yeniden oluşturmak veya keskin görünümlü bir kaş silüeti oluşturmak için eğimli kesilmiş düz kıllara sahip geniş bir fırça başı vardır. Kaş jelleri veya toz pigmentlerle birlikte kullanılır.
  Bilinmesi gereken diğer noktalar: Fırçaların tümü el işçiliği ile yapılmıştır ve yüzün kontürlerine mükemmel bir şekilde uyum sağlaması için özel olarak tasarlanmıştır. Bu hassas fırçanın süper yumuşak kılları doğru miktarda ürünü almak ve dağıtmak için idealdir. Fırça tasarımında ahşap sap, metal yüzük ve vegan kıllar kullanılmıştır ve klasik siyah, pembe altın ve bambu tasarımları mevcuttur. ZOEVA’nın ürünleri ve araçları, pürüzsüz sonuçlar verip en zor makyajları bile başarmaya yardımcı olduğu için hem profesyoneller hem de makyaj bağımlısı müşteriler tarafından sevilir.
  Kullanımı: az bir miktar kaş ürününü(mat kahve far da diğer bir seçenektir) fırçanın ucuna alın ve kaşların doğal şeklini takip ederek, simetrik olacak şekilde dış çizgilerini çizin. Daha sonra kısa, yukarı doğru vuruşlarla kaşların içini doldurun.

 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

ZOEVA, kadınların kişisel güzelliğine odaklanan, makyaja ve fırçalara olan derin tutkusu ve sevgisiyle tanınan genç bir Alman kozmetik markasıdır. Her ZOEVA ürünü, özveri ile tasarlanmaktadır.