228 Luxe Crease Rose Golden Göz Farı Fırçası 228 Luxe Crease Rose Golden Göz Farı Fırçası

ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve ba ... Devamını oku
149 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

399373
 • tab description Ürün Açıklaması

  ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve başarılı bir Alman kozmetik şirketidir. Bireysel güzelliği güçlendirme felsefesini ve her kadının kendi öz saygısını takip eden marka, olağanüstü kalitede ve zamansız tasarımlar üretmek için çok çalışır.
  Çok yumuşak, lüks kıllara sahip yüksek performanslı makyaj fırçaları söz konusu olduğunda, ZOEVA’nın yıldız serisini yenmek zor. Makyaj fırçalarının her biri el yapımı ve özel olarak yüzün tüm köşelerine tam oturacak şekilde tasarlanmıştır.
  Luxe Crease Rose Golden Far Fırçası No: 228 süper yumuşak kıllara sahip, göz çukurunu ve göz köşelerini belirlemek için pudra farlarla iyi çalışan bir far fırçasıdır. Luxe Crease Rose Golden Far Fırçası No: 228 çok ince hafif kıllara ve sivri bir uca sahip olduğu için küçük miktardaki pudra pigmentlerinin göz çukuru ve küçük alanlardaki karışımı ve dağıtımı kolay olur. Tasarımında ahşap fırça sapı, metal yüzük ve doğal sentetik kıl karışımı kullanılmıştır ve klasik siyah, pembe altın ve bambu tasarımları mevcuttur.
  Bilinmesi gereken diğer noktalar: ZOEVA’nın yüksek performanslı fırçaları sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda bir profesyonel gibi ürünleri harmanlamanızı ve güçlendirmenizi sağlar. Ayrıca her fırçanın üzerinde ismi yazar böylece fırçanın hangi bölge için olduğu konusunda kafa karışıklığı olmaz. Klasik siyah, pembe altın veya bambu tasarımları mevcuttur. Luxe Crease Rose Golden Far Fırçası no:228 ile farları ve renk geçişlerini karıştırabilirsiniz. Göz çukuruna uygulanan koyu bir ton, gözlerde derinlik ve vurgu yaratır.

 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

ZOEVA, kadınların kişisel güzelliğine odaklanan, makyaja ve fırçalara olan derin tutkusu ve sevgisiyle tanınan genç bir Alman kozmetik markasıdır. Her ZOEVA ürünü, özveri ile tasarlanmaktadır.