227 Luxe Soft Definer Rose Golden Far Fırçası 227 Luxe Soft Definer Rose Golden Far Fırçası

ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve ba ... Devamını oku
149 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

399372
  • tab description Ürün Açıklaması

    ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve başarılı bir Alman kozmetik şirketidir. Bireysel güzelliği güçlendirme felsefesini ve her kadının kendi öz saygısını takip eden marka, olağanüstü kalitede ve zamansız tasarımlar üretmek için çok çalışır.
    ZOEVA Luxe Soft Definer Rose Golden No:227, sıkıştırılmış ve şeffaf toz far pigmentlerini nazikçe karıştırmak için ideal ve göz köşeleri gibi alanlara ulaşmak için yeterince küçük olan bir far fırçasıdır. Hassas ZOEVA Luxe Soft Definer Rose Golden No:227 Far Fırçası, az miktardaki pudra pigmentlerini göz çukuru ve köşelerinde dağıtmak ve karıştırmak için mükemmel hafif kıllara ve kompakt bir fırça başlığına sahiptir. Luxe Soft Definer Rose Golden No:227 far fırçasının tasarımı ahşap sap ve metal yüzükten oluşmaktadır. Klasik siyah, bambu ve pembe altın tasarımları mevcuttur. ZOEVA’nın yüksek performanslı fırçaları sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda bir profesyonel gibi ürünleri harmanlamanızı ve güçlendirmenizi sağlar. Ayrıca her fırçanın üzerinde ismi yazar böylece fırçanın hangi bölge için olduğu konusunda kafa karışıklığı olmaz. Pürüzsüz doğal kılları, bu fırçayı farları göz çukurunda karıştırmak için kusursuz kılar. Çarpıcı etkiler ve göz alıcı görünümler yaratır.

  • tab ingredients İçerik
    Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
  • Ürün Yorumları

ZOEVA, kadınların kişisel güzelliğine odaklanan, makyaja ve fırçalara olan derin tutkusu ve sevgisiyle tanınan genç bir Alman kozmetik markasıdır. Her ZOEVA ürünü, özveri ile tasarlanmaktadır.