212 HEROES

Gençliği, özgürlüğü ve özgünlüğü kutlayan yepyeni bir erkek kokusu olan 212 Heroes ile her zaman gen ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

545847
  • tab description Ürün Açıklaması

    Gençliği, özgürlüğü ve özgünlüğü kutlayan yepyeni bir erkek kokusu olan 212 Heroes ile her zaman genç hissedin. Çarpıcı bir scooter şeklindeki şişede bulunan ve çeşitli yetenekli yaratıcılar tarafından temsil edilen bu çığır açan vegan koku, hiçbir şeyin otantik olmaktan daha kahramanca olmadığının kanıtıdır. 212 Heroes, Fougères'i yeni bir koku türü ile yeniden icat ediyor: Fougère'in odunsu meyveli aroması. Armut iksiri ve zencefilin genç üst notaları, esrarın narenciye aroması ile zenginleştirilmiştir. Kalp notaları, tabaklanmış ve odunsu bir arka plana yol açan Madagaskar sardunya yağının yenilikçi ve taze bir uyumunu sunar. Özüne özgün olan 212 Heroes, deri ve misk sertifikalı %100 vegan ve zulüm içermeyen odunsu bir erkek parfümüdür.VEGAN İÇİN İYİ Vegan ürünler, hayvansal kökenli maddeler içermez. 

  • Ürün Yorumları

Zarafet, ihtişam ve zamansızlık. Büyük bir markanın arkasındaki iki kişi: anne ve kızı. Her ikisi de New York'un kozmopolit, kentsel ve baştan çıkarıcı evreninden ilham alıyorlar. Carolina Herrera'nın moda ve parfüm tasarımları, gerçek birer modern ve zamansız klasiklerdir. Zarif ve duyulara hitap eden tarzı, özellikle yepyeni « Good Girl » serisinde, ince elenip sık dokunmuş bir zarafeti Güney Amerika'dan ilham alan bir dokunuşla harmanlıyor.