DIOR

Fahrenheit - Eau de Toilette

0 Ürün Yorumu
Fahrenheit - Eau de Toilette
Başlangıç Fiyatı: 2.785 TL
Sicilya'ya özgü mandalina notaları ile maskülen odunsu ve deri notalarla menekşenin hayret verici ... Devamını oku

3.800 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
4562
 • tab description Ürün Açıklaması

  Sicilya'ya özgü mandalina notaları ile maskülen odunsu ve deri notalarla menekşenin hayret verici kombinasyonuyla güçlü ve büyüleyici bir ize, eşsiz bir imzaya sahip.

 • tab ingredients İçerik
  AVERTISSEMENT : LES LISTES D'INGRÉDIENTS ENTRANT DANS LA COMPOSITION DES PRODUITS PARFUMS CHRISTIAN DIOR SONT RÉGULIÈREMENT MISES À JOUR. AVANT D'UTILISER UN PRODUIT PARFUMS CHRISTIAN DIOR, VEUILLEZ LIRE LA LISTE D'INGRÉDIENTS SITUÉE SUR SON EMBALLAGE AFIN DE VOUS ASSURER QUE LES INGRÉDIENTS SONT ADAPTÉS À VOTRE UTILISATION PERSONNELLE #12948/A ALCOHOL ● AQUA (WATER) ● PARFUM (FRAGRANCE) ● LIMONENE ● ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE ● LINALOOL ● HYDROXYCITRONELLAL ● COUMARIN ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● ETHYLHEXYL SALICYLATE ● BHT ● CITRAL ● EUGENOL ● METHYL 2-OCTYNOATE ● ALPHAISOMETHYL IONONE ● GERANIOL ● ISOEUGENOL ● TOCOPHEROL

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • tab olfactory Koku notaları
  Sicilya Mandalinası notası
  Menekşe akoru notası
  Deri akoru notası
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Christian Dior, 1946 yılında moda evini kurduğu zaman yeni bir kadın hayal etti, daha güzel ve daha mutlu. Bugün, Dior moda evi kokuları, rujları, uzman cilt bakım ürünleri ve couture tasarımlarıyla mutlak yaratıcılığı ve zerafeti kutluyor.