135 Petit Face Definer Fondöten Fırçası 135 Petit Face Definer Fondöten Fırçası

ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve ba ... Devamını oku
229 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

407515
 • tab description Ürün Açıklaması

  ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve başarılı bir Alman kozmetik şirketidir. Bireysel güzelliği güçlendirme felsefesini ve her kadının kendi öz saygısını takip eden marka, olağanüstü kalitede ve zamansız tasarımlar üretmek için çok çalışır.
  ZOEVA Petit Face Definer Brush No:113, yumuşak konik şekilli kılları ile, concealer(kapatıcı) ve sabitleyici pudra uygulamak için ideal bir fırçadır. ZOEVA Petit Face Definer Fırçasının ince, sivri fırça ucu yumuşak ve kabarıktır – koyu halkaları gizlemek ve hassas alanlara pudralı ürünler uygulamak için mükemmeldir. Pudra, krem ve likid formüllerle kullanmak için uygun olan bu çok görevli harika fırça, kapatıcı ve kontür ürünlerini kusursuz bir şekilde uygulamak için de idealdir. İnanılmaz derecede yüksek kalitede sentetik esnek kıllar, göz alıcı krom yüzük ve kullanım kolaylığı için ergonomik bir fırça sapına sahiptir. Kompakt boyutu ve konik şekli sayesinde ZOEVA Petit Face Definer Fırça kontür, highlighter(aydınlatıcı) ve concealer (kapatıcı) -özellikle göz altı ve kontürler boyunca- ve şeffaf pudra ile makyajı sabitlemek için mükemmeldir.
  Bilinmesi gereken diğer noktalar: ZOEVA’nın yüksek performanslı fırçaları sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda bir profesyonel gibi ürünleri harmanlamanızı ve güçlendirmenizi sağlar. Ayrıca her fırçanın üzerinde ismi yazar böylece fırçanın hangi bölge için olduğu konusunda kafa karışıklığı olmaz.

 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

ZOEVA, kadınların kişisel güzelliğine odaklanan, makyaja ve fırçalara olan derin tutkusu ve sevgisiyle tanınan genç bir Alman kozmetik markasıdır. Her ZOEVA ürünü, özveri ile tasarlanmaktadır.