110 Face Shape Rose Golden Pudra Fırçası 110 Face Shape Rose Golden Pudra Fırçası

ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve ba ... Devamını oku
209 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

399359
 • tab description Ürün Açıklaması

  ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve başarılı bir Alman kozmetik şirketidir. Bireysel güzelliği güçlendirme felsefesini ve her kadının kendi öz saygısını takip eden marka, olağanüstü kalite ve zamansız tasarımlar üretmek için çok çalışır.
  Her ZOEVA ürünü özellikle yüksek standartlarının yanı sıra makyaj konusunda inanç ve bağlılık ile tasarlanmıştır. ZOEVA, kaybolup giden trendleri takip eden değil de daha çok kendi stilleri olan kadınlar için düzgün modern tasarımlı ve uygun fiyatlı kendinden ödün vermeyen, profesyonel ürünler tasarlar
  ZOEVA Face Shape Rose Golden Brush 110 numaralı fırça özellikle burun ve çene gibi hassas alanlarda kontür yapmak ve şekillendirmek için kullanılan mükemmel bir yüz ürünleri makyaj fırçasıdır. Bu mükemmel fırça, pigmentli ürünleri net ve eşit bir şekilde uygulamanız için yoğun kıllara ve yuvarlak bir fırça başına sahiptir. Fırça tasarımında ahşap sap, metal yüzük ve vegan sentetik kıllar kullanılmıştır.
  Kullanışlı boyutu ile Face Shape Brush(110), detaylı kontür ve profesyonel makyaj bitişleri için muhteşemdir.
  Kullanımı: kendi cilt renginizden bir ton koyu renk ile yanak, şakaklar ve burun üzerine kontür yaparken kullanılır.
  Bilmeniz gereken diğer noktalar:
  ZOEVA’nın yüksek performanslı fırçaları sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda bir profesyonel gibi ürünleri harmanlamanızı ve güçlendirmenizi sağlar. Ayrıca her fırçanın üzerinde ismi yazar böylece fırçanın hangi bölge için olduğu konusunda kafa karışıklığı olmaz. Klasik siyah, pembe altın veya bambu tasarımları mevcuttur.

 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

ZOEVA, kadınların kişisel güzelliğine odaklanan, makyaja ve fırçalara olan derin tutkusu ve sevgisiyle tanınan genç bir Alman kozmetik markasıdır. Her ZOEVA ürünü, özveri ile tasarlanmaktadır.