110 Face Shape Fırça 110 Face Shape Fırça

ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve ba ... Devamını oku
209 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

342336
 • tab description Ürün Açıklaması

  ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve başarılı bir Alman kozmetik şirketidir. Bireysel güzelliği güçlendirme felsefesini ve her kadının kendi öz saygısını takip eden marka, olağanüstü kalite ve zamansız tasarımlar üretmek için çalışır.
  Le 110 Face Shape özellikle de kontür yöntemiyle yüzü hassas bir şekilde şekillendirmek amacıyla kompakt pudra uygulamalarıyla bilinen kompak ve yuvarlak şekilli bir fırçadır. İstediğiniz rengi, aşağıdaki tekniğe göre uygulamak için mükemmel bir şekilde uyarlanmıştır: allık ve aydınlatıcıyı elmacık kemiklerinize, bronzlaştırıcınızı ise içten dışa doğru yanak boşluklarınıza uygulayın. Yumuşak sentetik Taklon kılları, kremleri ve tozları uygulamak ve karıştırmak için idealdir. Hassas bir şekillendirme ve profesyonel bir makyaj sanatçısı gibi bir görünüm elde etmeyi sağlar.

  ,

  Nasıl kullanılır?

  ,

  110 Face Shape , hassas bir kontür ve profesyonel bir makyaj sanatçısının elinden çıkmış gibi bir görüntü elde etmek için ideal bir kompakt fırçadır. 

  ,

   

 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

ZOEVA, kadınların kişisel güzelliğine odaklanan, makyaja ve fırçalara olan derin tutkusu ve sevgisiyle tanınan genç bir Alman kozmetik markasıdır. Her ZOEVA ürünü, özveri ile tasarlanmaktadır.